• Неодамнешно
3 во 1 Ќелија Телефон Камера Леќа Комплет Широк Агол Макро Fisheye Леќа & Selfie Стап Tripod, 61 Продолжи Телефон Tripod Стои со Bluetooth Далечински управувач за Мобилен iPhone, Камера

3 во 1 Ќелија Телефон Камера Леќа Комплет Широк Агол Макро Fisheye Леќа & Selfie Стап Tripod, 61 Продолжи Телефон

Buyers rating:
DEN 479.76

Количина на стоки

Лесен за Користење Clip-на Леќа.Монтажни и Преносни стеги со мека гума, чувари против удари и гребнатини на вашите телефони.Едноставен за инсталација и отстранување, клип на сите главни паметни телефони со еден објектив задна камера.Висок Квалитет На Алуминиум Изградба.Леќите се направени од алуминиум за да се зголеми трајност на производот.Да ги прошират Вашиот Телефон е Слика-преземање Способности.Користење на Макро Леќа за да се добие екстремни блиски до детал.Тоа е целосно компатибилен со двојно камера систем.На Риба, леќа ти овозможува да во голема мера се прошири на вашиот оптички зум опсег за да направите голем број на снимки.Фати повеќе и проширување на опсегот на вашиот телефон, камера со Широк Агол леќа.Продолжи Monopod за Повеќе Потреби.Со можност да биде продолжен од 17.5 инчи да 61.0 инчи, со вертикални и хоризонтални прилагодливи агол, тоа може да ги исполни повеќето од вашите потреби.Во комбинација со 180° ротација на вратот да се најде твоите најдобри & убава пукање агол, може да се ставам во повеќе луѓе или позадина да се земе најмногу ги задоволува selfies и фаќање страшни selfies или други фотографии од вид невозможно агли!.Силна и Стабилна.Направени од високо-трајни Железо материјал кој е многу стабилна од алуминиум-легура оние, дизајниран со база заклучување knob во центарот за да спречите поместување или тетеравење.Со Макс оптоварување на 4.4 lb, тоа може да се одржи, повеќето телефон и спортски камери.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

QXXJH Шамија Складирање Рек Хартија Ратан Закачалка Шамија Крпа Стојат Вратоврска Екранот Стојат Шамија Складирање
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

QXXJH Шамија Складирање Рек Хартија Ратан Закачалка Шамија Крпа Стојат Вратоврска Екранот Стојат Шамија Складирање

Хартија Ратан Закачалка Шамија Крпа Стојат Вратоврска Екранот Стојат Шамија Складирање Решетката.Харт

DEN 335.76
Samsung Galaxy Note 3, Црна 32GB (Спринт)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Samsung Galaxy Note 3, Црна 32GB (Спринт)

3 е нов ограничени профили функција може да се користи за да го ограничи пристапот до апликации и содржи

DEN 2133.60
Ѕидот Поставена Четка Метла Држач за Пропелер Кука Организатор Складирање Решетката за Кујна Бања Плакарот Канцеларија
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Ѕидот Поставена Четка Метла Држач за Пропелер Кука Организатор Складирање Решетката за Кујна Бања Плакарот Канцеларија

Метла носител е направен од висок квалитет на простор алуминиум, кој чувајте ги подалеку од добивање на

DEN 446.16