• Неодамнешно
СКМ Д-M9P Авто. Префрлување, Цврста Состојба, Општа Намена

СКМ Д-M9P Авто. Префрлување, Цврста Состојба, Општа Намена

Buyers rating:
DEN 383.76

Количина на стоки

Цврста состојба автоматски прекинувачи.Општа намена.Бендот, железнички, вратоврска-шипки и директна монтажа стилови.Електрични влез : grommet, конектор, терминал канал.Директна монтажа : цврста состојба, за општа намена, 3 жица PNP, хоризонтално.СКМ нуди голем број на авто прекинувачи за активатори и воздухот grippers.Цврста состојба прекинувачот е во општ вид.Цврста состојба switche се исто така достапни во 2-боја индикација со дијагностички излез, отпорен на вода 2-боја индикација, изградена-во OFF-одложување тајмер (200 ms), магнетното поле отпорни, отпорни на топлина и широк опсег на детекција конфигурации. 0.5 m доведе жица должини се достапни.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Tacameng Чување на Кутии Мали, Чили Модели, Кожа Камериер Фах Десктоп Чување на Организаторот за Паричници Часовници
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Tacameng Чување на Кутии Мали, Чили Модели, Кожа Камериер Фах Десктоп Чување на Организаторот за Паричници Часовници

Виткање Дизајн Со прилепува во 4 краишта за да се направи тоа е лесно да се свитка и се одвиваат и пак ста

DEN 335.76