• Неодамнешно
EQWR Latch Кука Килим Правејќи Колекции за Возрасни Деца Перница Везови Pillowcase Стартер рачно изработени Тепих Latch Одлуки Среќа Шема(52 * 52Cm) Latch Кука Колекции Килими

EQWR Latch Кука Килим Правејќи Колекции за Возрасни Деца Перница Везови Pillowcase Стартер рачно изработени

Buyers rating:
DEN 955.92

Количина на стоки

КРЕАТИВНИ:Започнете ново хоби со нашите новина latch кука за полнење килим.Голема занаети ви даде можност да се направи рачно производство заедно со вашите деца.Креирање шарени уметнички дела е забавна и забава.ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : Нашата комплет доаѓа во комплет со едноставен што може да се види инструкции кои го прават тоа лесно за деца и возрасни.Со лесно да ги прочитате чекор по чекор насоки за изработка на вашиот сопствен шарени ремек-дело е напор.ШИРОКА ПРИМЕНА : Овој DIY проект има повеќе цели, и може да се користи за да ги красат многу предмети за домаќинството.Место на подот, ѕидот или троседот, или да ја користите за да остварите перници, перници и душеци.Го ПРАВИ ГОЛЕМ ДАР : Го кодот за кука за полнење е одличен начин да се помине времето, и тоа е исто така еден креативен подарок за семејството или пријателите на посебни празници како што се Децата Ден, Божиќ и родендени.SERVICE : Ако имате било какви прашања во врска возрасни вратата latch кука тепих за полнење, ве молиме контактирајте со нас на прво место.За почеток, ние ќе ви даде задоволителен одговор на прашањата покренати од страна на тепих одлуки за полнење.Ако сакате да се задржи и децата подалеку од електронски производи, ве молиме обидете се на нашиот latch кука колекции, која им овозможи на вашето дете да се доживее традиционалните рачно изработени DIY занаети и да им помогне да се фокусира .Latch Кука Колекции Вклучува : 1pcs Капчиња куки ,1pcs во latch Кука платно, акрилик предиво и настава Работа Чекор 1. Стави капчиња кука под gridline, и го стави на latch кука нишка во кука 2. Повлечете го променуваат и кука исклучите gridline 3. Притисни на кука во серпентина 4. Стави лабава вметнете во отворот 5. Потоа повлечете го кука Забелешка : 1.Тоа е DIY недовршени сет за latch кука комплет, треба да биде завршена со себе. 2.Тоа е ракотворби производ, не е дозволиво 1-5cm грешка во димензиите на платно. 3.Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики. 4.Обрнете внимание дека бојата на платно е само да се покаже на моделот. 5.Ве молиме погледнете го етикети на предиво да се најде точна боја да се користи.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

QXXJH Шамија Складирање Рек Хартија Ратан Закачалка Шамија Крпа Стојат Вратоврска Екранот Стојат Шамија Складирање
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

QXXJH Шамија Складирање Рек Хартија Ратан Закачалка Шамија Крпа Стојат Вратоврска Екранот Стојат Шамија Складирање

Хартија Ратан Закачалка Шамија Крпа Стојат Вратоврска Екранот Стојат Шамија Складирање Решетката.Харт

DEN 335.76
Samsung Galaxy Note 3, Црна 32GB (Спринт)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Samsung Galaxy Note 3, Црна 32GB (Спринт)

3 е нов ограничени профили функција може да се користи за да го ограничи пристапот до апликации и содржи

DEN 2133.60
Ѕидот Поставена Четка Метла Држач за Пропелер Кука Организатор Складирање Решетката за Кујна Бања Плакарот Канцеларија
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Ѕидот Поставена Четка Метла Држач за Пропелер Кука Организатор Складирање Решетката за Кујна Бања Плакарот Канцеларија

Метла носител е направен од висок квалитет на простор алуминиум, кој чувајте ги подалеку од добивање на

DEN 446.16
Parag Мириси Пан Ки Ruh Атар 12ml Со Скапоцен Подарок Пакет|Најдобри Атар За Човекот|Долготрајни Атар|Ittar|Атар|Парфеми|Мириси
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Parag Мириси Пан Ки Ruh Атар 12ml Со Скапоцен Подарок Пакет|Најдобри Атар За Човекот|Долготрајни Атар|Ittar|Атар|Парфеми|Мириси

12ml Атар (0% Алкохол) Долготрајни Атар Специјално За Мажи.Доаѓа Со Скапоцени Hadcrafted Сомот Кутија и Фенси на

DEN 432.00