• Неодамнешно
Samsung Галакси S7 Случај со HD Екран Заштитници, Androgate Воено-Одделение Метален Прстен Носителот на Потпирачот 15ft Капка Тестирани Shockproof Покрие Случај за Samsung Галакси S7 Цр

Samsung Галакси S7 Случај со HD Екран Заштитници, Androgate Воено-Одделение Метален Прстен Носителот на Потпирачот

Buyers rating:
DEN 214.80

Количина на стоки

【1 Телефон Случај и 2 Екран Заштитници】Специјално дизајнирани за Samsung Галакси S7. 【Силна Заштита】Комбинација на TPU и Поликарбонат со засилен агли за воено-одделение за заштита од капки и испакнатините.Воскресна bezels обезбеди дополнителна заштита за екран и камера. 【Прецизни Cutouts】Лесен пристап до копчиња, звучници, полнење порта и сите други funcioning пристаништа на Samsung Galaxy S7. 【Метален Прстен Носителот и Стојат】На метален прстен е голем плус под повеќе сценарија кога таа работи како носител, заградата или потпирачот.Вграден-во магнетно метален лист овозможува лесно да го прикачите на вашиот магнетни автомобил планината држачот. 【Елегантни Компактен Профил】телефонот случај е направен од одбрани лесни не се лизга материјал за да се обезбеди тенок и тешки заштита, со зголемена контрола.Androgate Супер Прстен Серија Воена Одделение Телефон Случај за Samsung Галакси S7 Ова е двоен слој дизајниран случај но тоа е исклучително компактен и елегантен.Постои интегриран метален прстен кој може да биде 360° Rotatable да работат pefectly како holer или став.Она што е уште поважно, метална плоча за задржување на прстенот може да се закачите лесно да вашиот магнетни автомобил планината или држач кога го возите.Уживајте во вашите хендсфри моменти да се види на видео или facetime со Androgate Супер Прстен Серија Случај!Често Поставувани Прашања : Прашање 1 : дали тоа Ќе биде гломазна во раце, бидејќи тоа е двоен слој случај?Answer : Не, тоа нема да биде гломазна на сите поради компактен дизајн.И таа додава минималната тежина на вашиот телефон.Прашање 2 : Дали го поддржуваат безжично полнење?Одговор : Не, тоа не го дозволи за wiress полнење.Мора да се отстрани случај пред ставање на вашиот безжичен полнач.Прашање 3 : Дали во случај да дојде со екран заштитници?Одговор : Да, ние бидете сигурни дека секој пакет доаѓа со 2 PCs на високо квалитетни HD МИЛЕНИЧЕ екран заштитници.Прашање 4 : Може да прстен стојат работа и хоризонтално и вертикално?Answer : Да, тоа може.Хоризонтално, на монтажа агол е околу 70° и се совршени за скоро сите луѓе.Вертикално, тоа само може да се планината на околу 35° над ниво, што е добро за повеќето луѓе, но другите може да се најде малку ниско.Тоа е прашање на options.РИЗИК GUARANTEEDWe се толку сигурни со квалитетот на нашите производи што сите Androgate телефон случаи се поддржани со 100% пари гаранција за враќање и 60-дневниот гаранција.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Тешка Облека Шини, Булчински Продавница Полици, Таванот Закачалки, Виси Закачалки, Метал Мало Закачалки/Златниот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Тешка Облека Шини, Булчински Продавница Полици, Таванот Закачалки, Виси Закачалки, Метал Мало Закачалки/Златниот

Да зачувате простор : Облека ви овозможи да се откажам често се користи облека и да ги пронајдеме брзо.Мо

DEN 1456.80
Мобилен Телефон Прашина Доказ Нето Налепници Говорникот Прашина Маска Телефон Говорникот Покривајте Телефонот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Мобилен Телефон Прашина Доказ Нето Налепници Говорникот Прашина Маска Телефон Говорникот Покривајте Телефонот

Убаво комбинации : пакет доаѓа со 14 парчиња на мобилен телефон говорникот прашина мрежи со 1 парче пинце�

DEN 191.76
ンリアンに聞-花ラック Зголемена Алатки лупа со Светлина Рачни Висока Моќност Нарушување-Слободен Осветлени Зголемувачот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ンリアンに聞-花ラック Зголемена Алатки лупа со Светлина Рачни Висока Моќност Нарушување-Слободен Осветлени Зголемувачот

СУПЕРСВЕТЛИ LED СВЕТЛА : светлината е убава и светла LED светла кои обезбедуваат добра осветлување.Екоприј

DEN 1632.00