• Неодамнешно
50 Ft 16 Мерач AWG Розова Основно Автомобил Алармот Моќ Жица 12V Електронски Кабел

50 Ft 16 Мерач AWG Розова Основно Автомобил Алармот Моќ Жица 12V Електронски Кабел

Buyers rating:
DEN 984.00

Количина на стоки

50 Ft 16 Мерач AWG Розова Основно Автомобил Алармот Моќ Жица 12 V Електронски Кабел со LIBONSTORE.Жица Должина : 20 ft Мерач : 16 AWG. 50 Ft 16 Мерач AWG Основно Аларм Моќ Wire Кабел Розова Овој Оглас Е За : 50 Ft на Пинк 16 Мерач Основно Жица.Совршен за аларми и радија.Ако ви е потребна 100 Ft Цел количина 2, 150 Ft количина 3, и така натаму, Ние ќе Не сече жица, тоа ќе биде 1 долго дел за она што должина ќе ја побарате.Ви благодариме за вашиот Интерес!!!!.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат