• Неодамнешно
Шупливи Пен Носителот Метал Cosmet Складирање Молив Тенџере Организаторите Шминка Четки Рек Едноставна Метал Пен Носителот Десктоп Железо Мрежа за Складирање Кутиј?

Шупливи Пен Носителот Метал Cosmet Складирање Молив Тенџере Организаторите Шминка Четки Рек Едноставна Метал

Buyers rating:
DEN 375.84

Количина на стоки

Пенкало, четка контејнер лесно можете да ги зачувувате и организирате мали предмети, како што се пенкала, копчиња, изтривалка, гранки, четки, итн.Козметички четка за складирање носителот дизајниран шупливи мрежа, е многу стилски и погоден за сува складирање.Посебни шупливи дизајн за овој шминка четка носителот да може ефективно да се исуши и вентилација, и е лесно да се чисти.Молив тенџере држач, се користат за да се организира пенкала, маркер пенкала, гел пенкала, шминка четки и ножици се да се задржи на десктоп чисти.Изработени од железо материјал, оваа убавина четка организатор е многу sdurdy и има долг животен пат.Description Made на фирма метални материјали, овие метал биро организаторите се задебелена и повеќе здрав.Издржливи пенкало заговор за долго време се користи.Розата злато боја на овој козметички четка за складирање носителот додадете метал чаша носителот повеќе стилски смисла.Тоа одлична за одржување пенкала,моливи,sharpeners,staplers,ножици,владетели и други биро додатоци.Features Pen носителот-Боја : Розово Злато.-Материјал : Железо.-Големина : 10x8x8 см/3.94x3.15x3.15 инчи.Две биро организација може да се подобрат вашето биро и чувајте го на чиста и уредна.Пакет Including2 * за да го Заклучите држачот.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Ѕидот Поставена Четка Метла Држач за Пропелер Кука Организатор Складирање Решетката за Кујна Бања Плакарот Канцеларија
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Ѕидот Поставена Четка Метла Држач за Пропелер Кука Организатор Складирање Решетката за Кујна Бања Плакарот Канцеларија

Метла носител е направен од висок квалитет на простор алуминиум, кој чувајте ги подалеку од добивање на

DEN 446.16
Parag Мириси Пан Ки Ruh Атар 12ml Со Скапоцен Подарок Пакет|Најдобри Атар За Човекот|Долготрајни Атар|Ittar|Атар|Парфеми|Мириси
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Parag Мириси Пан Ки Ruh Атар 12ml Со Скапоцен Подарок Пакет|Најдобри Атар За Човекот|Долготрајни Атар|Ittar|Атар|Парфеми|Мириси

12ml Атар (0% Алкохол) Долготрајни Атар Специјално За Мажи.Доаѓа Со Скапоцени Hadcrafted Сомот Кутија и Фенси на�

DEN 432.00