• Неодамнешно
mDesign Над Кабинет Хартиена Крпа за Носител со Мулти-Цел Кошница Полица - Виси Чување на Организаторот за Кујна, Провизии, Перење, Гаража - Има Јадење Сапун, средства за

mDesign Над Кабинет Хартиена Крпа за Носител со Мулти-Цел Кошница Полица - Виси Чување на Организаторот за Кујна,

Buyers rating:
DEN 479.76

Количина на стоки

2-N-1 ЧУВАЊЕ : Чувајте предмети за домаќинството во удобен над-кабинет врата за управување со прилог хартиена крпа носителот бар; Продавница и издава стандарди и џамбо хартиена крпа ролни; крпа бар е отворен на едниот крај, така што ќе може лесно да се движете го вашиот хартиени крпи во место; полица, обезбедува лесен пристап за билки, зачини тегли, мирудии, оцет и масло шишиња; Идеален за чистење материјали - стакло почиста, спреј шишиња, површината средства за чистење за нерѓосувачки челик, гранит, сунѓери, чистење облека и повеќе.ПРОСТОР SAVER : Брзо и ефикасно раздавам хартиени крпи; да го Зголеми вашиот простор и ги елиминираат нередот со овој брз и лесен виси единица за складирање; да ги Искористат неискористениот простор во кујната и провизии или под мијалникот да се создаде лесен за складирање; ослободи простор во кујната кабинети, countertops; провизии полиците и повеќе; Чувајте ги сите на вашиот чистење материјали содржани и вашиот кабинети нередот слободен; исто Така се користи во перење простории, гаражи, помошни простории и повеќе.ЛЕСЕН за ИНСТАЛАЦИЈА : Нема хардверски или дупчење е потребно, тој ќе пристигне собрани и е подготвен да се откажам; Одговара над стандард вратата; ослободи простор во преполната кујната кабинети и pantries од виси над вратата за размена на инстант складирање; m DESIGN СОВЕТ : исто така, Може да се монтира на вратите и ѕидовите - споредат вратата дебелина на должината на хардверска се користи; Разноврсна и лесен за користење, организаторот е совршен за мали простори - користете во куќи, станови, апартмани, condos, dorm соби, campers, и RVs.КВАЛИТЕТОТ на ИЗГРАДБА : Направен од силен челик жица со трајни рѓа-отпорни заврши; Мека пена влошки зад над вратата куки заштита на кабинети; Лесно Care - Ги чистат со влажна крпа.СМИСЛЕНО ГОЛЕМИНА : Мерки 5.5" x 12" x 8" висока; се Вклопува во текот внатрешни работи вратата до .75" / 1.9 цм дебели.Се прилагодите фиоките и да ја задржите кујна essentials одделени со compartmentalized коцки.Spatulas, торба клипови, фурна mitts, гранки, лажици и ножеви остане наоѓа кога прибор и опрема се подредени.Елиминирање на нередот и задржи мали простори уредни и чисти со тави, кои доаѓаат во пластика, метал, или бамбус и натпревар речиси никакви естетски.Служат за ужина, мезе, или десерти со стил со декоративен послужавник послужавник.Овие он-тренд одбори дојде во стакло, бамбус, шкрилец, камен, акрилик, или во мулти-ниво опција, со еден лесен-носат справи.На разноврсна дизајн е одлична за сирење, чоколадо, месо, крекери, мини колачи, пијалаци, овошје, и повеќе.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Samsung Galaxy Note 3, Црна 32GB (Спринт)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Samsung Galaxy Note 3, Црна 32GB (Спринт)

3 е нов ограничени профили функција може да се користи за да го ограничи пристапот до апликации и содржи�

DEN 2133.60
QXXJH Шамија Складирање Рек Хартија Ратан Закачалка Шамија Крпа Стојат Вратоврска Екранот Стојат Шамија Складирање
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

QXXJH Шамија Складирање Рек Хартија Ратан Закачалка Шамија Крпа Стојат Вратоврска Екранот Стојат Шамија Складирање

Хартија Ратан Закачалка Шамија Крпа Стојат Вратоврска Екранот Стојат Шамија Складирање Решетката.Харт

DEN 335.76
Заклучување на Миење,Болт 5/16,Челик,PK100
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Заклучување на Миење,Болт 5/16,Челик,PK100

Надвор Кол : 0.59 во Пакет Количина : 100, Материјали : Челик.Заклучување На Миење, Внатрешни Заб, Тешки Тип, Ч�

DEN 513.84