• Неодамнешно
SURVIVART ПРО Џамбо 1/2 Искра MAX Ферро-Род, Опстанок-оган-Стартер-комплет, Кремен и Челик, оган Стартер за Итни случаи на Преживување, Алатка, firesteel Стап Напаѓач, Итен Опста?

SURVIVART ПРО Џамбо 1/2 Искра MAX Ферро-Род, Опстанок-оган-Стартер-комплет, Кремен и Челик, оган Стартер за

Buyers rating:
DEN 600.00

Количина на стоки

ГОЛЕМИНА ПРАШАЊА - Џамбо 5" x 1/2" на врвен ferrocerium род мешавина значи максимум стопена 5500 F искри, така што кога навистина ќе треба оган може да се потпираат на Искра Макс да се направи тоа.ЗАВРШИ ОГАН ДОПОЛНИТЕЛЕН КОМПЛЕТ - 5" x 1/2" на челик, со прекумерно напаѓач, полна големина дрвена рачка, итен сите временски фитил, hi-vis рефлексивни paracord, hi-vis портокал торбичката.Сè што ви треба во еден комплет да се создаде оган и да стане инстант ОПСТАНОК ПРО оган стартер.Имаат доверба во себе и импресионира вашите пријатели.ИТНИ ОГАН СТАРТЕР ФИТИЛ - Вклучени во комплетот, на итни фитил е од витално значење за опстанокот алатка што значи дека ќе се направи пламен дури и ако идеални природни тратот е тешко да се најде, ви дава дури и повеќе доверба во себе и опстанок способности.ПОЛНА ГОЛЕМИНА РАЧКА - нашиот 5" на челик е притиснато во полна големина справи и големи големи напаѓач, кои ви даваат вистинска потпора за парче големи парчиња од стопен метал.ЗДРАВО VIS РЕФЛЕКСИВНИ PARACORD - Капка вашите ферро род во ладна темна ноќ!?Едноставно сјај на вашиот факел наоколу и нашите ферро прачка ќе сјај назад во вас.Бидете сигурни дека вашите најважни опстанок алатка е лесно да се најде.Кога не е во употреба, ги чува сите ваши оган осветлување опрема во светла портокалова торбичката.Ја изгуби својата способност да се направи оган и што се во неволја.Нашите SURVIVART ПРО оган почнувајќи комплет прави сигурни дека тоа не се случи.Џамбо 1/2" дебела - 5" долго ферро челик.Итни сите временски фитил.Hi-vision paracord и торба.Најостро scraper сум нашол.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Ѕидот Поставена Четка Метла Држач за Пропелер Кука Организатор Складирање Решетката за Кујна Бања Плакарот Канцеларија
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Ѕидот Поставена Четка Метла Држач за Пропелер Кука Организатор Складирање Решетката за Кујна Бања Плакарот Канцеларија

Метла носител е направен од висок квалитет на простор алуминиум, кој чувајте ги подалеку од добивање на

DEN 446.16
QXXJH Шамија Складирање Рек Хартија Ратан Закачалка Шамија Крпа Стојат Вратоврска Екранот Стојат Шамија Складирање
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

QXXJH Шамија Складирање Рек Хартија Ратан Закачалка Шамија Крпа Стојат Вратоврска Екранот Стојат Шамија Складирање

Хартија Ратан Закачалка Шамија Крпа Стојат Вратоврска Екранот Стојат Шамија Складирање Решетката.Харт

DEN 335.76
Заклучување на Миење,Болт 5/16,Челик,PK100
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Заклучување на Миење,Болт 5/16,Челик,PK100

Надвор Кол : 0.59 во Пакет Количина : 100, Материјали : Челик.Заклучување На Миење, Внатрешни Заб, Тешки Тип, Ч�

DEN 513.84
Samsung Galaxy Note 3, Црна 32GB (Спринт)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Samsung Galaxy Note 3, Црна 32GB (Спринт)

3 е нов ограничени профили функција може да се користи за да го ограничи пристапот до апликации и содржи�

DEN 2133.60