• Неодамнешно
Dunkin' Decaf Средно Печено Кафе, 60 Keurig К-Купот Парчиња

Dunkin' Decaf Средно Печено Кафе, 60 Keurig К-Купот Парчиња

Buyers rating:
DEN 635.76

Количина на стоки

Содржи 6 кутии од 10 Dunkin' Decaf Средно Печено К Чаша Парчиња (60 Брои Вкупно).Богатите, мазна вкус на Dunkin' Оригинална Комбинација, само без кофеин.Средно печено кафе, специјално помеша и печено за да се овозможи истиот одличен вкус како подготовка Dunkin' кафе достапен во Dunkin' продавници.Уживајте во секој Keurig К-Купот бруер за автентична Dunkin' искуство во ниеден момент.К-Купот Парчиња може да се рециклираат.Не се Рециклираат во сите заедници.Уживајте во извонредниот вкус на Dunkin' дома.Опис на производот во Потрага за една вкусна шолја Dunkin' кафе, задржете на кофеин?Тука е вашата печено.Dunkin' Decaf испорачува исто мазна вкус како нашите Оригинални Мешавина без да скокнеш победи.Тоа е вкусна и лесно се вклопуваат со ноти на чоколадо & орев, и ние гарантираме за вашата уста нема да ја знаат разликата.Така, се прелива себе си купот на Dunkin' Decaf и седат назад и да се релаксираат.Што го заслужуваат тоа.Контакт Информации за производителот Orrville, О 44667 САД.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат