• Неодамнешно
Принстон Тец Влијание XL Maxbright LED Светилка

Принстон Тец Влијание XL Maxbright LED Светилка

Buyers rating:
DEN 732.00

Количина на стоки

120 Lumens. 50 Часа Горат Време.Влијание-отпорни дизајн.Тежина : 197 Грама.Ние ја традиционалниот изглед и чувство на рачни халоген светла и додаден во нашиот Maxbright LED да се направи Влијание XL.Со гума overmold и солиден изградба, Влијанието XL е доволно издржливи за било какви услови.И со изгореница време до 50 часа, овој компактен светлина е сигурно да се биде таму кога ви треба.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Заклучување на Миење,Болт 5/16,Челик,PK100
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Заклучување на Миење,Болт 5/16,Челик,PK100

Надвор Кол : 0.59 во Пакет Количина : 100, Материјали : Челик.Заклучување На Миење, Внатрешни Заб, Тешки Тип, Ч

DEN 513.84
Samsung Galaxy Note 3, Црна 32GB (Спринт)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Samsung Galaxy Note 3, Црна 32GB (Спринт)

3 е нов ограничени профили функција може да се користи за да го ограничи пристапот до апликации и содржи

DEN 2133.60
QXXJH Шамија Складирање Рек Хартија Ратан Закачалка Шамија Крпа Стојат Вратоврска Екранот Стојат Шамија Складирање
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

QXXJH Шамија Складирање Рек Хартија Ратан Закачалка Шамија Крпа Стојат Вратоврска Екранот Стојат Шамија Складирање

Хартија Ратан Закачалка Шамија Крпа Стојат Вратоврска Екранот Стојат Шамија Складирање Решетката.Харт

DEN 335.76