• Неодамнешно
Течност Филм Лубрикант/Корозија Инхибитор, 11.75 оз.

Течност Филм Лубрикант/Корозија Инхибитор, 11.75 оз.

Buyers rating:
DEN 239.76

Количина на стоки

Авто & Камион Одржување.Земја на производство : сад.Производителот : ТЕЧНОСТ ФИЛМ.Лубрикант/Корозија Инхибитор, Аеросол, Слама, Аеросол Може Да Се, Јасно, Сламена Боја Течност, 7. 8 p H, Флеш Точка (F) 405 Степени F, 0. 875 - 0. 885 (помалку propellant) Специфична Тежина, Брукфилд HBF, 70 Степени F, #2 вретено во 2 ВРТЕЖИ во минута, 3-5 читање (4, 800-5000 CPS) Индекс на Вискозитет, VOC Содржина 26 Проценти (Propellant само), 7.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Samsung Galaxy Note 3, Црна 32GB (Спринт)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Samsung Galaxy Note 3, Црна 32GB (Спринт)

3 е нов ограничени профили функција може да се користи за да го ограничи пристапот до апликации и содржи�

DEN 2133.60
Заклучување на Миење,Болт 5/16,Челик,PK100
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Заклучување на Миење,Болт 5/16,Челик,PK100

Надвор Кол : 0.59 во Пакет Количина : 100, Материјали : Челик.Заклучување На Миење, Внатрешни Заб, Тешки Тип, Ч�

DEN 513.84
Ѕидот Поставена Четка Метла Држач за Пропелер Кука Организатор Складирање Решетката за Кујна Бања Плакарот Канцеларија
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Ѕидот Поставена Четка Метла Држач за Пропелер Кука Организатор Складирање Решетката за Кујна Бања Плакарот Канцеларија

Метла носител е направен од висок квалитет на простор алуминиум, кој чувајте ги подалеку од добивање на

DEN 446.16