• Неодамнешно
OKMORE Зима со Крпа Покритие за Женски Топло Стомак Рацете и Нозете Рака Потоплите Топла Вода во Шише Топло Перниче за Топла Вода Торба Топла Вода Торба(2000ML,Светло Сив?

OKMORE Зима со Крпа Покритие за Женски Топло Стомак Рацете и Нозете Рака Потоплите Топла Вода во Шише Топло

Buyers rating:
DEN 354.96

Количина на стоки

Материјал : ПВЦ.Капацитет : 1000ml/2000ml.Големина : 25*15cm/30* 19cm.Боја : Портокалова, розова Светло розева боја, светло сива, темно сива, небото сино, грав зелена, сина.Пакет Се Вклучени : 1* Топло Чанта,1* Крпа Капак.Пакет се Вклучени : 1* Топло Чанта,1* Крпа Cover Material : PVCSize : 25*15cm/30* 19cm Color : Портокалова, розова Светло розева боја, светло сива, темно сива, небото сино, зелен грав, морнарица blue Capacity : 1000ml/2000ml1. Мулти-сцена употреба : може да се користи за топли раце, топло вратот, топло половината, топло назад, итн.По пуштањето на термос на креветот непосредно пред одење на спиење, тоа може да ви обезбеди со топол кревет.2. ПВЦ, анти-стареењето, повеќе топлина зачувување време, плетени јакна може ефикасно споделување на повеќето удобно температура со вас.3. Тоа е лесно да се носат куќата со вас, а тоа ќе ви се задржи топло и удобно за време на студената ден и ноќ.Екстра-долго топло шише за вода, топла вода во шише со капак, совршен додаток за зима.Стави тоа во ватенка и неговата температура може да се чуваат и во текот на ноќта.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Ѕидот Поставена Четка Метла Држач за Пропелер Кука Организатор Складирање Решетката за Кујна Бања Плакарот Канцеларија
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Ѕидот Поставена Четка Метла Држач за Пропелер Кука Организатор Складирање Решетката за Кујна Бања Плакарот Канцеларија

Метла носител е направен од висок квалитет на простор алуминиум, кој чувајте ги подалеку од добивање на

DEN 446.16
Најдобри Божиќ Украси DIY Божиќ Украси за Надвор Внатре Грда Божиќ Украс Божиќ Златен Бел Црвен Лак Божиќ Декорација
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Најдобри Божиќ Украси DIY Божиќ Украси за Надвор Внатре Грда Божиќ Украс Божиќ Златен Бел Црвен Лак Божиќ Декорација

15% !!Geat !! 【Брза Испорака】720 дена!!!!!Има за цел да се избере побрзо логистика за вас.xiloccer персоналните божи

DEN 98.16