• Неодамнешно
21.3× 7×30cm Ѕид поштенско Сандаче Мулти-Цел Весникот Letterbox Вратата поштенско Сандаче Монтажа на Протезата со 2 Копчиња Железо за Дома Вила Трговски Центри, Хотели, Тури

21.3× 7×30cm Ѕид поштенско Сандаче Мулти-Цел Весникот Letterbox Вратата поштенско Сандаче Монтажа на Протезата

Buyers rating:
DEN 1140.00

Количина на стоки

Железо.Долг животен век : Метал клучалката, опремени со 2 копчиња, може да се користи за долго време.Широк спектар на употреба : силна practicability, може да се користи во трговски центри, хотели, училишта, туристички места и други јавни места.Безбедност : иновативни размавта вратата може да се прифати мали парцели, парцели и една кутија на проверки.Не содржат или не се бара монтажа плочи.Моден изглед : челична рамка, мазна површина, на плоштадот изглед, едноставен и лесен, фина текстура.Погодно да се провери : перспектива дупка дизајн е погодно за да проверите дали има е-мејл во секое време.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Заклучување на Миење,Болт 5/16,Челик,PK100
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Заклучување на Миење,Болт 5/16,Челик,PK100

Надвор Кол : 0.59 во Пакет Количина : 100, Материјали : Челик.Заклучување На Миење, Внатрешни Заб, Тешки Тип, Ч

DEN 513.84
Ѕидот Поставена Четка Метла Држач за Пропелер Кука Организатор Складирање Решетката за Кујна Бања Плакарот Канцеларија
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Ѕидот Поставена Четка Метла Држач за Пропелер Кука Организатор Складирање Решетката за Кујна Бања Плакарот Канцеларија

Метла носител е направен од висок квалитет на простор алуминиум, кој чувајте ги подалеку од добивање на

DEN 446.16