• Неодамнешно
BESTEK 3-Приклучок за 200W 12V/24V DC запалка приклучок Адаптер со 6A 4-Port Автомобил USB Полначот Splitter

BESTEK 3-Приклучок за 200W 12V/24V DC запалка приклучок Адаптер со 6A 4-Port Автомобил USB Полначот Splitter

Buyers rating:
DEN 599.76

Количина на стоки

Safe Брзо Полнење : 4-Портен USB полнење порти со 6 A вкупно излез ви овозможува брзо полнење 4 уреди истовремено.со вграден Smart ИК технологија која може да интелигентно откривање на вашите уреди да го испорача својот најбрз можен полнење брзина.Три 12 V/24 V запалка приклучок за приклучоци обезбеди вкупна моќност до 200 W, доволно за истовремена употреба на различни преносни апарати во вашето возило.LED Дисплеј & Прекинувач : Следење на вашиот автомобил батеријата со дигитален LED дисплеј слободно.Не треба да го приклучиш во и надвор од вашите апарати од автомобил приклучок, го намалуваат абењето и проширување на животниот век на вашите апарати во вашиот автомобил.Компактен и Хуманизирано Дизајн : Мазна и сјајна пластика површината со рационализација изглед, надградени plug може да остане во вашиот автомобил штекер безбедно. 2.6 ft продолжување мозок се направи тоа практично за вашите пријатели во backseat. 7 во 1 дизајн го прави вашиот автомобил повеќе neater.Високи Безбедносни Стандарди : Дизајниран со висока заштита, изградена-во 10 A осигурач и заштитни кола спречување на производот и вашите уреди од прегревање и преполнувањето, uninterrupting перформанси на навигација и media streaming.BESTEK Надгради 3-Приклучок за запалка приклучок Адаптер со 4 USB Порти.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

HK3000 Централна правосмукалка
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

HK3000 Централна правосмукалка

Челик.Произведено во САД.HK3000 Централна вакуум Е Направен Во САД 100% Powdercoated Супер доста и моќни.Висок квал

DEN 9599.76
Samsung Galaxy Note 3, Црна 32GB (Спринт)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Samsung Galaxy Note 3, Црна 32GB (Спринт)

3 е нов ограничени профили функција може да се користи за да го ограничи пристапот до апликации и содржи

DEN 2133.60