• Неодамнешно
2 Парче Карбид Падна МАЛКУ, Ѕидани Вежба Малку Сет, СДС Макс!!! (1-1/2 x 24; 1-1/4 x 24)

2 Парче Карбид Падна МАЛКУ, Ѕидани Вежба Малку Сет, СДС Макс!!! (1-1/2 x 24; 1-1/4 x 24)

Buyers rating:
DEN 2639.76

Количина на стоки

4 Висок Степен На Карбид Сечење Поени.Фалсификувани High Speed Челик. 2 Парче Сет.СДС Max. 24 инчен вкупна должина, Вежби дупки 20 инчи.ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : Овие се СДС MAX вежба битови.Кој е поголем од СДС Плус тие ќе не одговара СДС Плус Ротациони Чекани!!Користете го 2 Парче КАРБИД ПАДНА МАЛКУ, ѕидани вежба малку сет со било СДС Max ротари чекан!Совршена алатка за дупчење во бетон, тули, плочки, итн. 4 Висок степен на Карбид Сечење поени за БРЗО и ПРЕЦИЗНО дупчење.КОВАН од високо-брзински челик и прецизност калено, овие битови се дизајнирани со долготрајни резултати во предвид!!Двете вежба бита 24 инчи во должина; Максимум вежба длабочина од 20 инчи.Поставете ги вклучува (во) : 1½ X 24, 1¼ X 24.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Зајак Со Две Предни Заби Складирање Кошница,Големи Перење Забавува со Рачки Расклопна Складирање Корпа за Детска
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Зајак Со Две Предни Заби Складирање Кошница,Големи Перење Забавува со Рачки Расклопна Складирање Корпа за Детска

ДИМЕНЗИЈА : 19.3x11.8x15.9 инчи (49x30x40.5 cm), погодно да се приспособат на повеќе од 20 на тенки парчиња облека.МАТЕР

DEN 575.76
Нерѓосувачки Челик Нокти Датотека, Силна Практичност Двојно Двострано Дизајн Носат Отпорни Двојно Страна Нокти
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Нерѓосувачки Челик Нокти Датотека, Силна Практичност Двојно Двострано Дизајн Носат Отпорни Двојно Страна Нокти

Двојно Двострано Дизајн : Преносни нокти датотека усвојува двојно двострано дизајн со удобна рачка, кој

DEN 177.36
HK3000 Централна правосмукалка
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

HK3000 Централна правосмукалка

Челик.Произведено во САД.HK3000 Централна вакуум Е Направен Во САД 100% Powdercoated Супер доста и моќни.Висок квал

DEN 9599.76
Samsung Galaxy Note 3, Црна 32GB (Спринт)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Samsung Galaxy Note 3, Црна 32GB (Спринт)

3 е нов ограничени профили функција може да се користи за да го ограничи пристапот до апликации и содржи

DEN 2133.60