• Неодамнешно
Dexnor за Samsung Галакси A32 5G Случај, [Вграден Екран Заштитник и Потпирачот] Тешки Воени Одделение за Заштита на Shockproof Заштитна Маска за Samsung Галакси A32 5G Виолетова

Dexnor за Samsung Галакси A32 5G Случај, [Вграден Екран Заштитник и Потпирачот] Тешки Воени Одделение за Заштита

Buyers rating:
DEN 407.76

Количина на стоки

[Воена Одделение Капка заштита] : Нашата за Samsung Галакси A32 Потпирачот Случај изградени со двоен слој hybird полно тело за заштита на дизајнот за да го заштитите за Samsung A32 од сите агли.Shockproof/Капка-на/Увоз отпорни/Нула-на. [за Галакси A32 Случај Вграден Екран Заштитник] : Нашата за Галакси A32 предната маска со допир чувствителни вграден екран заштитник одговара за Samsung A32 Екран и да ја задржите вашиот екран од scatches, dusts.Чувствителни копчето опфаќа овозможи брзо реагирање. [за Samsung A32 Случај со Потпирач] : Нашата A32 случај изградена-во потпирачот за практично hands-free гледање од или релјеф или два различни агли на режимот на портрет.Тоа, исто така, може да се како на телефонот носителот одржување на стабилен кога ќе се види филмови или упатување видео повик. [за Samsung A32 Случај Shockproof] : Нашата A32 случај со екстра покрена усните и солиден четирите агли на предните тешко рамка врски, за да обезбедат тешки заштита од капки, шокови.И tects вашиот екран и камера.Против пролизгување текстура за да направите вашиот телефон да се одржи во безбедноста. [Случај за Галакси A32 6.5 инчи] : Прецизни cutouts бидете сигурни дека сите несакани копчето и пристаништа достапни.И дебелина не влијае на безжични полнење способноста на A32. 【Совети : Ние mise на 30-ден парите назад и 180-ден бесплатен замена, ако било qulity blem.】.Вертикална s не е лесно да падне.Дури и harshest удари и паѓа никогаш не ќе имаат шанса против овој случај.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Samsung Galaxy Note 3, Црна 32GB (Спринт)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Samsung Galaxy Note 3, Црна 32GB (Спринт)

3 е нов ограничени профили функција може да се користи за да го ограничи пристапот до апликации и содржи�

DEN 2133.60
HK3000 Централна правосмукалка
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

HK3000 Централна правосмукалка

Челик.Произведено во САД.HK3000 Централна вакуум Е Направен Во САД 100% Powdercoated Супер доста и моќни.Висок квал

DEN 9599.76