• Неодамнешно
Samsung Galaxy Note 3, Црна 32GB (Спринт)

Samsung Galaxy Note 3, Црна 32GB (Спринт)

Buyers rating:
DEN 2133.60

Количина на стоки

3 е нов ограничени профили функција може да се користи за да го ограничи пристапот до апликации и содржина дома со вашето семејство и на работа.Watch ONTurn вашиот Samsung Галакси Забелешка 3 во универзален далечински управувач со Watch ON.Андроид има секогаш се стави во контрола кога станува збор за останување известени и поврзан.Galaxy Camera Направат незаборавни спомени со Samsung Галакси Забелешка 3 на 13-мегапикселна камера.Добиете инстант ажурирања на вашиот омилен спортски тимови или познати личности, погледнете во живо на Facebook и Twitter feed, или да добиете предлози за најдобро место за да го зграби ручек по улица.И ако користите вашиот е Пенкало малку повеќе креативно, можете да ги споделите вашите создавањето на светот на Пен.Пребарувате и да даунлоадирате илјадници бесплатни и платени апликации од целиот свет преку Google Play или Appstore за Android.Тоа е точно и гласовна контрола без копчиња, без раце, да нема забуна.Опис на производот Samsung Галакси Забелешка 3 Еволуирале во својот дизајн, и внатре и надвор, Samsung Галакси Забелешка 3 за Спринт е повеќе иновативни од било кога.Мулти Window Do повеќе со напредни Мулти Прозорец функција.Galaxy Note 3, Black Spec Highlights3 G/4 G LTE connectivity Android 4.Плус, можете да дознаете она што е добро за ТВ со Watch ON ' s reinvented ТВ водич.Со карактеристики како на допир слободни гласовна контрола, попаметни датотека за пребарување и без мака начин да се префрлите вашиот постоечки содржини тоа е поедноставена искуство.3 GHz, quad-core processor5.3 нуди напор движење помеѓу почетните екрани, баш како вртење на страниците на една книга.И, тоа вклучува и побрзо ориентација промени, побрзо префрлање меѓу последните апликации, и посмирен и повеќе конзистентен рендерирање во текот на вашиот мобилен уред.И секогаш кога ќе преземете стан, Андроид може автоматски да ја скенирање за вируси, проверка на апликации против база на податоци одржувани од страна на Google.Ограничени Профили.Samsung Smart Switch Now нема причина да се чека, бидејќи ние сме направени префрлување полесно од било кога.Built-in Security Protection.Сега можете да го одржите инспирација блиску на дофат на раката.Или да пребарувате по датум, па лесно можете да најдете пораката ќе се направени по состанокот во понеделникот наутро.Вчита вашата i Tunes копија право на вашиот нов телефон за лесно пренесување контакти, календарски настани, пораки, фотографии и многу повеќе.Отворете два прозорци на ист стан, па можете да ги пребарувате вашите Facebook храна додека ќе ја објавите на вашиот одмор фотографии.Scrapbook Keep пратите на она што фаќа окото со Бележник.На пример, родител може да ги поставите профили за секој член на семејството, и нејзин менаџер може да ги поставите профили кои се задржи вработените фокусирани на работата.Тоа може да ви каже времето денес пред да започнете вашиот ден, или кога следниот воз ќе пристигне како што си стои на платформата.Со Андроид Зрак, лесно можете да споделувате фотографии и видеа.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Нерѓосувачки Челик Нокти Датотека, Силна Практичност Двојно Двострано Дизајн Носат Отпорни Двојно Страна Нокти
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Нерѓосувачки Челик Нокти Датотека, Силна Практичност Двојно Двострано Дизајн Носат Отпорни Двојно Страна Нокти

Двојно Двострано Дизајн : Преносни нокти датотека усвојува двојно двострано дизајн со удобна рачка, кој

DEN 177.36
HK3000 Централна правосмукалка
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

HK3000 Централна правосмукалка

Челик.Произведено во САД.HK3000 Централна вакуум Е Направен Во САД 100% Powdercoated Супер доста и моќни.Висок квал

DEN 9599.76