• Неодамнешно
FMOGG Хидраулични Салон регулируема Облегалка Берберот Столчиња за Евтини Класичен регулируема Облегалка Берберот Стол Тешки Коса Спа Салон Стил, Убавина Тетоважа ?

FMOGG Хидраулични Салон регулируема Облегалка Берберот Столчиња за Евтини Класичен регулируема Облегалка Берберот

Buyers rating:
DEN 465.60

Количина на стоки

Меки, удобни и мека, стабилна и товарот, Висок раст сунѓер, се враќа брзо.Педалите се направи на сите нерѓосувачки челик, силни и издржливи. 360°ротирачкото, експлозија-доказ пневматски род, шасијата е потежок и посилно, со силна издржливост. 【Стилски Берберот Стол】 : Дизајниран со едноставни линии и луксузен изглед, нашиот модерен стил стол дефинитивно ќе привлечат големи групи на клиенти за вашиот бербер.Тоа е исто така погоден за салон за убавина, спа, тетоважа продавница и така натаму. 【Исток да се Соберат】 : Нашиот стил стол е лесно да се соберат, и сите потребни додатоци се вклучени.Можете лесно да се соберат во кратко време според детални инструкции.Боја : A.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

КОНСТАНТЕН Автомобил Стерео Радио Инсталирате Цртичка за Полнење, Жица Темперамент, и Антенски Адаптер за Инсталирање
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

КОНСТАНТЕН Автомобил Стерео Радио Инсталирате Цртичка за Полнење, Жица Темперамент, и Антенски Адаптер за Инсталирање

Радио Цртичка за полнење, жица темперамент, и антенски адаптер за инсталирање на резервни радио.Компати

DEN 526.80
Стандарден Мотор Производи HB6B Рог
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Стандарден Мотор Производи HB6B Рог

Пакетот Висина На Производот Е 1.7 Инчи.Пакетот Должина На Производот Е 4.3 Инчи.Пакетот Ширина На Произво

DEN 928.80