• Неодамнешно
VEVA Премиум Вакуум Филтер Поставени со 2 HEPA, 4 Пена, 4 се Чувствува за Ајкула Rotator Лифт-Далеку Модел, 500, 501, 502, 505, 552 и UV560

VEVA Премиум Вакуум Филтер Поставени со 2 HEPA, 4 Пена, 4 се Чувствува за Ајкула Rotator Лифт-Далеку Модел,

Buyers rating:
DEN 353.76

Количина на стоки

НЕВЕРОЈАТНА ВРЕДНОСТ - ќе добиете 2 HEPA филтри заедно со 4 Перат Пена, Филтри и 4 Перат Ултра-Дебел Чувствува Материјал Филтри.Овој комплетен сет обезбедува доволно чиста замена филтри за да се подобри квалитетот на воздухот во вашиот дом како што вакуум.ОДЛИЧНО се ВКЛОПУВААТ – Компатибилен со Ајкула Rotator Професионални Lift-Away со Исправени средства за Чистење модел NV500, NV501, NV502, NV505, NV552, NV642, UV560, и филтер делови XHF500. Овие се дизајнирани да ги вклопат во Rotator Лифт Далеку вакуум и вклучуваат чекор-по-чекор инструкции за брза и лесна инсталација во секое време.КОМПЛЕТНА ЗАМЕНА – VEVA е премиум вакуум филтер вредност пакет комплет ви помага да го замени вашиот пена и се чувствува филтри почесто.VEVA е премиум HEPA филтри за фаќање алергени за да се подобри квалитетот на воздухот во вашиот дом како што вакуум.ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ - HEPA филтри се способни за снимање на прашина и алергените како мали како 0.3 microns да се отстрани работи како домашна прашина, пет првут, а се спори, и полен.Идеален за било која страда од алергија и сопствениците на домашни миленичиња.КЛИЕНТИТЕ ЗАДОВОЛСТВО : Нашата отворени услуги на клиентите тим е целосно посветен да го обезбеди имате најдобар искуство е можно!Ако имате какви било прашања или проблеми, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе одговор ПОБРЗО!.Одлично се Вклопуваат за следниве Ајкула® модели, машини и делови : Rotator Професионални Lift-Away со Исправени Vacuum NV 500 NV 501 NV 502 NV 505 UV 560 Rotator Про Заврши Lift-Away со Исправени Vacuum NV 552 Rotator Lift-Away со Исправени Vacuum NV 642 XHF 500 - HEPA Filter VEVA верува дека чист воздух е основен дел на вашето здравје и среќа.VEVA заложбата доведе нив да се развие филтер за воздух системи.VEVA места на клиентот каматна прво со фокусирање на обезбедување на врвен квалитет на воздух и вакуум филтри на повеќето достапни цени.► НЕВЕРОЈАТНА ВРЕДНОСТ ВО СЕКОЈ ПАКЕТ - да Добиете повеќе за вашите пари и да се спаси со VEVA.Вклучува 2 HEPA, 4 Перат Пена & 4 Чувствува Материјал Филтри.► БРЗА И ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА - Овие се дизајнирани да ги вклопат Ајкула Исправена средства за Чистење модел Rotator NV500 NV501, NV502, NV505, NV552, UV560, и филтер делови XHF500. Ова вклучува одредени Rotator модели.КЛИЕНТИТЕ ЗАДОВОЛСТВО : Нашата отворени услуги на клиентите тим е целосно посветен да го обезбеди имате најдобар искуство е можно!Ако имате какви било прашања или проблеми, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе одговор ПОБРЗО!.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Депресија Ctr Whl, 4-1/2inx1/2inx7/8
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Депресија Ctr Whl, 4-1/2inx1/2inx7/8

Цена За : Секоја Дијаметар : 41 / 2" Тркало Тип : Меша и Завршна Точка : Депресија Центар Тркала Max.ВРТЕЖИ во м

DEN 70.08
Стандарден Мотор Производи HB6B Рог
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Стандарден Мотор Производи HB6B Рог

Пакетот Висина На Производот Е 1.7 Инчи.Пакетот Должина На Производот Е 4.3 Инчи.Пакетот Ширина На Произво

DEN 928.80