• Неодамнешно
Депресија Ctr Whl, 4-1/2inx1/2inx7/8

Депресија Ctr Whl, 4-1/2inx1/2inx7/8

Buyers rating:
DEN 70.08

Количина на стоки

Цена За : Секоја Дијаметар : 4-1/2" Тркало Тип : Меша и Завршна Точка : Депресија Центар Тркала Max.ВРТЕЖИ во минута : 12, 000 Дебелина : 1/2" Примена : За Deburring, а по Завршувањето Тип : Тип 27 Абразивен Материјал : Алуминиум Оксид Арбор Големина : 7/8" Серија : Вител Брзо Првично Ронки : 60-80 Одделение : Среден Земја на Потекло (предмет на промена) : Мексико. 'Депресивни Центар Тркала, Тип Тип 27, Воланот Тип Меша, а по Завршувањето, со Дијаметар од 4-1/2,., Дебелина Во 1/2., Арбор Големина Во 7/8., Абразивен Материјал Алуминиум Оксид, Чакал 60-80, Одделение Медиум, Макс.ВРТЕЖИ во минута 12, 000, Серија Вител Брзо Првично, Апликација За Deburring, а по Завршувањето '.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Унијата Џек велика БРИТАНИЈА Знаме Р Декорација Додатоци Покрие Капа Случај Компатибилен со Мини Купер F57 Covertible
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Унијата Џек велика БРИТАНИЈА Знаме Р Декорација Додатоци Покрие Капа Случај Компатибилен со Мини Купер F57 Covertible

Компатибилен со Мини Купер F57 Covertible 20162020+.Модерен и убава, со различни бои да се избере, тоа ќе стане искл

DEN 1919.76
Картичка Адреса Водич,Плик Образец Матрицата за Благодариме Картички,Писмо Решавање Stencils за Свадба Покани,Scrapbooking
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Картичка Адреса Водич,Плик Образец Матрицата за Благодариме Картички,Писмо Решавање Stencils за Свадба Покани,Scrapbooking

На ковертот решавањето на матрицата вклучуваат 4 различни дизајн, четири исти линии, четири различни го

DEN 143.76
Стандарден Мотор Производи HB6B Рог
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Стандарден Мотор Производи HB6B Рог

Пакетот Висина На Производот Е 1.7 Инчи.Пакетот Должина На Производот Е 4.3 Инчи.Пакетот Ширина На Произво

DEN 928.80