• Неодамнешно
Кодак Клупа & Wi-Fi Хотспот 4x6 Инстант Фото Печатач, Премиум Квалитет Полна Боја за Печатење - Компатибилен w/iOS и Андроид Уреди

Кодак Клупа & Wi-Fi Хотспот 4x6 Инстант Фото Печатач, Премиум Квалитет Полна Боја за Печатење - Компатибилен

Buyers rating:
DEN 1919.76

Количина на стоки

ЕДЕН ДОПИР на ПЕЧАТЕЊЕ : Погодно печатач клупа ви овозможува да печатите слики директно од вашиот паметен телефон; содржи андроид клупа pin D2 T2 Термички Трансфер на Технологија Нема да Крварат или Исчезнат.МАКСИМАЛНА УРЕД КОМПАТИБИЛНОСТ : Приклучете карактеристики 5 pin микро USB за Android, Ние препорачуваме да користите печатач само со испорачана енергија адаптери (Напојување 24 V 2.5).ИСТОВРЕМЕНО ПОЛНЕЊЕ : Енергија До Два Паметни Уреди Додека Чекате; Уникатна Клупа Материјали Брзо Полнење за Дом, Канцеларија, Училиште или Бизнис.ПРИДРУЖНИК СТАН : Даунлоадирајте на Кодак Фото Печатач Стан за Филтри, Налепници, Картичка Шаблони, Колаж Создателот, Видео Повлече со два прста да се исфрли, а потоа вметнете нов кертриџ за да продолжите со печатење.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат