• Неодамнешно
PUSOKEI 16:9 Проекција на Екранот Преносни Количка за Анти-Браздата Проектор Екран Отворено Филм Екран Полиестер HD Проекција Завеса за Домашна Канцеларија(60)

PUSOKEI 16:9 Проекција на Екранот Преносни Количка за Анти-Браздата Проектор Екран Отворено Филм Екран Полиестер

Buyers rating:
DEN 482.16

Количина на стоки

Направи одлични полиестер материјал, светла, со висок контраст, добра намалување, носи голема визуелна искуство.Завесата се правилно поставени за да се осигура дека на сила низ завесата е униформа, со што ефективно елиминирање на проектор екран бранува, да се формираат рамен ефект, како и обезбедување на проекција на слика е јасно.Професионални удирање, постојат дупчење дупки низ завеса за лесно да виси и лесен за употреба.Свитлива и пренослив проектор екран, применливи и за внатрешна и надворешна употреба.Постојат неколку големини за да изберете од, на состанокот на вашата различни преференци.Спецификација : Состојба : 100% сосема new Item Тип : Проекција Screen Material : Полиестер Боја : Бела Дел : 16 : 9 Црна Border Width : Прибл. 3cm/ 1.2 во Толеранција Опсег : Прибл. 1-3cm/0.4-1.2 in Optional Големина на Екран : 60in(Прибл. 133 x 75см/ 52.4 x 29.5 во) 70in(Прибл. 159 x 90cm/ 62.6 x 35.4 во) 84in(Прибл. 186 x 105cm/ 73.2 x 41.3 во) 100in(Прибл. 220 x 124cm/ 86.6 x 48.8 во) 120in(Прибл. 265 x 149cm/ 104.3 x 58.7 во) 150in(Прибл. 332 x 187cm/ 130.7 x 73.6 во) Пакет Листа : 1 x Проекција на Екранот 1 x Пакет на Кука Забелешка : ве Молиме имајте на екранот далеку од оган извори, спречување на влага, директна сончева светлина и други силна светлина, и да се избегне контакт со околните тешко објекти и објекти.Забрането е газење или притиснете силно за да се избегне оштетување.

Карактеристики на стоката

Condition:
100% brand newItem Type
Color:
White
Proportion:
16
Black Border Width:
Approx. 3cm/ 1.2in
Tolerance Range:
Approx. 1-3cm/0.4-1.2inOptional Screen Size
60in(Approx. 133 x 75cm/ 52.4 x 29.5in) :
70in(Approx. 159 x 90cm/ 62.6 x 35.4in) :
84in(Approx. 186 x 105cm/ 73.2 x 41.3in) :
100in(Approx. 220 x 124cm/ 86.6 x 48.8in) :
120in(Approx. 265 x 149cm/ 104.3 x 58.7in) :
150in(Approx. 332 x 187cm/ 130.7 x 73.6in) :
Package List:
1 x Projection Screen :
1 x Pack of Hook :
Note:
Please keep the screen away from fire sources, prevent moisture, direct sunlight and other strong light, and avoid contact with surrounding hard objects and objects. :
It is forbidden to step on or press heavily to avoid damage. :

Купувачи како што сакаат

Картичка Адреса Водич,Плик Образец Матрицата за Благодариме Картички,Писмо Решавање Stencils за Свадба Покани,Scrapbooking
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Картичка Адреса Водич,Плик Образец Матрицата за Благодариме Картички,Писмо Решавање Stencils за Свадба Покани,Scrapbooking

На ковертот решавањето на матрицата вклучуваат 4 различни дизајн, четири исти линии, четири различни го

DEN 143.76