• Неодамнешно
iSound Quad-X Преносни Говорникот Систем (Бела)

iSound Quad-X Преносни Говорникот Систем (Бела)

Buyers rating:
DEN 236.40

Количина на стоки

Се поврзува на вашиот i Phone, i Pod, телефон и други преносни уреди со 3.5 мм аудио џек излез.Свитлива и затоа патува и продавници лесно.Системот може да се напојува преку USB-кабел (вклучен) или со помош (4) АА батерии (не се вклучени).Вклучува Четири-X Говорникот систем, built-in 3.5 mm аудио кабел и USB полнење кабел.Исполнување со батерии : 2-3 часа.На i Sound Quad-X Преносни Говорникот Систем карактеристики 4 возачи за да ви овозможи со висок квалитет на звук во компактен, количка за дизајн.Quad-X карактеристики на уредот носителот која одговара на сите i Pod модели и слично облик на аудио уреди.Дополнително звучници може да се користи со било кој уред кој се одликува со 3.5 мм аудио приклучок, како што се паметните телефони, таблети и MP3 плеери.Quad-X Говорникот Систем е свитлива и затоа патува и продавници лесно.Моќта на вашиот систем со или содржани на USB кабел или (4) АА батерии (не се вклучени).Кутијата содржи Quad-X Говорникот систем, built-in 3.5 mm аудио кабел и USB полнење кабел.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат