• Неодамнешно
Ginfonr 5D DIY Мозаик Дијамант Сликарство Колекции Божиќ Чорапи Целосна Вежба, Боја со Дијаманти Уметност Мачка Крстот Бод Везови Кристал Занает за Домашната Канцелариј

Ginfonr 5D DIY Мозаик Дијамант Сликарство Колекции Божиќ Чорапи Целосна Вежба, Боја со Дијаманти Уметност Мачка

Buyers rating:
DEN 239.76

Количина на стоки

НОВАТА ГЕНЕРАЦИЈА ДИЈАМАНТ - 17 плоштад деловите над круг вежби да изгледа сјајна и никогаш нема да избледи и е повеќе сјајна отколку општата смола дијаманти, кој може да направи слика сјај светла и имаат силна трета димензија.ДОДАДЕТЕ ПОВЕЌЕ ЗАБАВА ЗА ЖИВОТОТ - Помеѓу работата и животот, има многу случува во вашиот свет во моментов.Нека стрес се стопи како што се Наслика Со Дијаманти!Само да седат назад, зона надвор, и започнете со дупчење, се посветам на децата и практична способност и трпение, да се подобри нивното разбирање на боја и естетика, исто така е совршен подарок за пријатели.ДЕКОРАЦИЈА И КРЕАТИВЕН ПОДАРОК - Ginfonr дијамант слики се погодни за да се стави на вашето биро и кабинет и најдобар украс на дневната соба и канцеларија.Што вашиот дом изгледа поубаво.имајќи во добро расположение во текот на целиот ден.Тоа е, исто така, совршен подарок за пријатели, и одлична за дома декор.ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА - сликарството платно е отпечатена со јасни броеви за лесно DIY; Само одговара на дијамант број и се држи во место, а потоа можете да се заврши дијамант слика; На DIY чекори се едноставни, така што е погоден за почетници во сакаат знаење од областа на сликарството за да се исполни парче од класичните уметнички дела.ВИСОК КВАЛИТЕТ - DIY дијамант сликарство целосна вежба со висок јасно печатење масло на платно е водоотпорен и има дури и текстура, моделот на себе има леплива позадина и пластични над врвот за да се задржи слика леплива и тогаш камења ќе се одржи, така што тоа е лесно да се заврши сликата.Нејзината Опуштена и Терапевтски.Неговата Неверојатна Хоби.Намалување на Стресот и Анксиозноста.Им Помага На Мозокот Да Се Фокусира.Им Помага На Фината Моторика Вештини.Се Зголемува Вашите Социјални Кругови.Помага да се Искра на Креативност.Својот Голем Подарок за Вашите најблиски.Нашите колекции, вклучува сè што ви треба за да започнете!.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Картичка Адреса Водич,Плик Образец Матрицата за Благодариме Картички,Писмо Решавање Stencils за Свадба Покани,Scrapbooking
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Картичка Адреса Водич,Плик Образец Матрицата за Благодариме Картички,Писмо Решавање Stencils за Свадба Покани,Scrapbooking

На ковертот решавањето на матрицата вклучуваат 4 различни дизајн, четири исти линии, четири различни го

DEN 143.76