• Неодамнешно
6 Пакет на MOTOROLA SOLUTIONS RDU4100 двонасочна Радио Воки Токи со Звучници од Mics и 6-Банка Полнач

6 Пакет на MOTOROLA SOLUTIONS RDU4100 двонасочна Радио Воки Токи со Звучници од Mics и 6-Банка Полнач

Buyers rating:
DEN 400.80

Количина на стоки

6 Пакет на радија, говорникот mics, и 6-банка полнач.Секоја радио доаѓа во комплет со еден-единица за полначот, 18.5 час литиум јонска батерија, спојувалка за каиш и 1-годишна гаранција.UHF, па добро работат и внатре и надвор.Претседателот mics направи комуникација погласен и повеќе мобилни.Клипови на вашиот вработен кошула.Што и двете можат да примаат и пренесуваат со овие звучници mics.Радија дојде пред-спакувани со една единица полначи, но 6-банка полначот го прави полесно да се наплатат сите вашите радија на едно место со помал број на жици.Ова радио е најдобар можен спектар и животниот век на батеријата за било Motorola радио ние го носат.Супер висок квалитет и сакан од страна на клиентите. 6 Пакет на Motorola RDU4100 двонасочна радио со звучник mics и 6-банка полнач.Претседателот mics направи комуникација повеќе мобилни и уште погласно.Секоја радио доаѓа во комплет со фабричките default програмирање, една единица полнач, 18.5 час литиум јонска батерија, спојувалка за каиш и 1 година.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Унијата Џек велика БРИТАНИЈА Знаме Р Декорација Додатоци Покрие Капа Случај Компатибилен со Мини Купер F57 Covertible
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Унијата Џек велика БРИТАНИЈА Знаме Р Декорација Додатоци Покрие Капа Случај Компатибилен со Мини Купер F57 Covertible

Компатибилен со Мини Купер F57 Covertible 20162020+.Модерен и убава, со различни бои да се избере, тоа ќе стане искл

DEN 1919.76