• Неодамнешно
Унијата Џек велика БРИТАНИЈА Знаме Р Декорација Додатоци Покрие Капа Случај Компатибилен со Мини Купер F57 Covertible (Лифт Врата на Врата Гарнитури 2020+)

Унијата Џек велика БРИТАНИЈА Знаме Р Декорација Додатоци Покрие Капа Случај Компатибилен со Мини Купер F57 Covertible

Buyers rating:
DEN 1919.76

Количина на стоки

Компатибилен со Мини Купер F57 Covertible 2016-2020+.Модерен и убава, со различни бои да се избере, тоа ќе стане исклучителна декорација за вашиот автомобил.Направени од високо-квалитет поликарбонат, тенка, лесна, издржлив и УВ отпорни.На високо-квалитетни завршница ќе не ' рѓа, чип или попуштат под нормални услови.Дизајнирано за директна монтажа, Надгради не-означување лепак, лепење позиција повеќе одговара.Дури и ако немате искуство, тоа не е проблем.Само избришете ги држат позиција чисти, откине двострано лепило заштитна фолија, и се држи до позиција.Полиран мазна, не на штета на оригиналот.Ефикасно да се заштити вашиот автомобил од гребнатини и гребнатини, сенка и да се намали одраз на силна светлина во топли временски услови.Овој производ не вклучува инсталација дел на автомобилот, тоа е декоративен поклопец.Детали Fitment Информации и Повеќе Модели ве молиме погледнете го опис на производот и слика.Ве молиме прочитајте и проверете ја страницата со детали подолу внимателно да се провери возилото модел.Компатибилен со Мини Купер : F57 Covertible 2016-2020+ 1.Направени со висок квалитет Автоматско одделение ABS пластика.Гарантиран квалитет заврши, ќе не ' рѓа, чип, или се скрши под нормални околности.Модерен и убава, со различни бои да се избере, тоа ќе стане исклучителна декорација за вашиот автомобил. 2.Полиран мазна, не на штета на оригиналот.Ефикасно да се заштити вашиот автомобил од гребнатини и гребнатини, сенка и да се намали одраз на силна светлина во топли временски услови. 3.Нема сечење или дупчење што се бара, Доаѓаат со двострано лента на грбот.Дури и ако немате искуство, тоа не е проблем.Само избришете ги држат позиција чисти, откине двострано лепило заштитна фолија, и се држи до позиција.Важни информации пред да го купите: 1.Тоа Не Вклучува База. 2.Само погоре пакет содржина, други производи кои не се опфатени.Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3мм. 3.Секој капа е сосема нов и има отстранлив заштитна фолија.Ве молиме откине заштитен филм на производи по инсталирате. 4.Ако ви треба други модели опција не е достапна, ве молиме оставете порака за нас. 5.Потврди година и модел на вашиот автомобил за да проверите дали тоа се вклопуваат за нашиот објект. 6.Потврдете ја вашата оригинална страна светлина форма и големина. 7.Ако не сте сигурни wether тоа одговара за вашиот автомобил, ве молиме контактирајте со нас прво.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

КОНСТАНТЕН Автомобил Стерео Радио Инсталирате Цртичка за Полнење, Жица Темперамент, и Антенски Адаптер за Инсталирање
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

КОНСТАНТЕН Автомобил Стерео Радио Инсталирате Цртичка за Полнење, Жица Темперамент, и Антенски Адаптер за Инсталирање

Радио Цртичка за полнење, жица темперамент, и антенски адаптер за инсталирање на резервни радио.Компати

DEN 526.80