• Неодамнешно
ЗЕМЈАТА НАУКА - Маслиново & Авокадо Длабоко Климатизација Шампон & Длабинско Кондиционирање на Косата Masque Сет

ЗЕМЈАТА НАУКА - Маслиново & Авокадо Длабоко Климатизација Шампон & Длабинско Кондиционирање на Косата Masque

Buyers rating:
DEN 419.76

Количина на стоки

ДИНАМИЧНОТО ДУО : Оваа неверојатна комбинација е совршена за вашата коса секојдневно рутинска грижа.Со овие безбедно за употреба за коса производи!Можете може да не е во ред.Очисти вашата коса со нашите негување на природни авокадо шампон и следете го со нашата длабока климатизација маска.ПРЕМИУМ ШАМПОН : За нормална до сува коса, формулиран со свила протеини за поправка на оштетена коса, исполнет со природни состојки како argan масло, шеј путер за крајна сјај и блесок.Произведува помек, погуста коса насоки за лесно решливи коса.АВОКАДО МАСКА за КОСА : Формулиран со свила протеини, маслиново масло, авокадо, и кокос масла за цврстина, сјај и мазност.Тоа е интензивна длабоко клима уред која остава косата брилијантен и да се управува.Таа го омекнува, густо, и поправки на косата.НОВА ВАС : Ќе оди ореви над доказ дека оваа косата климатизација маска може да поправка на вашиот сува, оштетена коса.Луѓето ќе се прашуваат како вашата коса е толку претрупан, мека, и силна.Плус може да се остане смирен знаејќи што тоа го правеше со овој здрава коса masque!.ЧИСТА СОСТОЈКИ : Ова задебелување на косата балсам е органски, paraben-free, и суровост-слободни.Таа работи на сите типови коса и бои, вклучувајќи ги и кадрава коса, руса коса, темна коса, итн.; дури и ако имате првут, ова е јасна третман за вас!.ЗЕМЈАТА НАУКА е производство на еко-пријателски лична нега и убавина производи за над 35 години и секогаш се водени од страна на еден принцип, да се обиде нашата најтешко да се направи нешто посебно.Земјата Наука е бизнис, но тоа е многу повеќе од тоа за нас.Ова е наша креација, нашиот занает, нашата професија, и ние се грижиме многу за она што ние го правиме.Со секој производ, ние формулира, ние утврдено да се направи нешто што ќе ја испорача - големи резултати во голема вредност.Ние никогаш нема компромис за квалитет.Ова Динамично Дуо поправки сува, оштетена, боја третирани или над-обработени влакна.Продира и палта косата вратило во природна свила протеини да се зајакне и да го негуваме внатре и надвор.Остава косата мека, метежот-слободни и мазна, не се лепливи, мрсна, или се мери надолу.*p H 4.5-5.5 *Paraben Слободни *без Суровост *Вегетаријанска *Глутен Слободни.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат