• Неодамнешно
Yustda 24V 5A Замена Off-Board Тешки Батерија Полнач Количка 109201-88124, ДКСК SC1150A-30V, LRA402210, LRM402210, LRA402209, SEC9055

Yustda 24V 5A Замена Off-Board Тешки Батерија Полнач Количка 109201-88124, ДКСК SC1150A-30V, LRA402210, LRM402210,

Buyers rating:
DEN 1391.76

Количина на стоки

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Премиум квалитет 24 volt 5.0 amp XLR батерија полнач компатибилен со многу мобилност скутери и моќ на инвалидски колички кои користат off-board полначи со XLR стил полнење конектори.Ние, исто така, се продаде во 4.0 за помалку пари во нашата продавница.Ова е брз-наполнетост на батерија полнач кој може да ја дополните 24 volt батеријата пакети во половина од времето што е потребно стандарден полнач.Автоматско shutoff кога батеријата е наполнета.Оваа Висока Моќност батерија полнач може да се користи на стандардните електрични скутери како и електрична мобилност на скутери со големи запечатени оловни скутер батерии (18 Ах батерии и погоре).Полначот е опремен со вклучен 10 amp GMA осигурач.Безбедносни Карактеристики : во Текот тековната заштита; Вкупна моќност заштита; во Текот напон заштита; Краток Спој Заштита.Произведени со највисок квалитет на материјали.Сертификација : FCC, CE, и Ro HS.Yustda Platinum Квалитет Карактеристики : * Заштита од Преоптоварување со Висок Квалитет Жици * Над-полнење/празнење заштита * Заштита од Прегревање со Смарт Чип * Анти-Мешање Функција, со подобра Изолација и Материјали * Кратки-коло заштита * Целосно компатибилни со оригиналниот лаптопи * Тестирани со строга контрола на квалитетот стандарди Купи со доверба! * 24 месеци Гаранција * Бродот на истиот или следниот работен ден Гарантира * 24 x 7-Мејл Поддршка * 100% Нови Компоненти - никогаш не реновиран, recycles, или да се користат * 101% ОЕМ Компатибилни - Загарантирана за да се исполнат спецификациите на оригиналниот уред Авторски права Yustda Сите Права се Задржани.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

КОНСТАНТЕН Автомобил Стерео Радио Инсталирате Цртичка за Полнење, Жица Темперамент, и Антенски Адаптер за Инсталирање
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

КОНСТАНТЕН Автомобил Стерео Радио Инсталирате Цртичка за Полнење, Жица Темперамент, и Антенски Адаптер за Инсталирање

Радио Цртичка за полнење, жица темперамент, и антенски адаптер за инсталирање на резервни радио.Компати

DEN 526.80