• Неодамнешно
Shiwaki VR Слушалки, Виртуелната Реалност Слушалки, VR Очила, VR Очила за VR 3D Филм Видео Игри, Компатибилни со Сите Телефони - Без Контролер, 21.3x10.7x23 cm 8.39x4.21x9.06 инчен

Shiwaki VR Слушалки, Виртуелната Реалност Слушалки, VR Очила, VR Очила за VR 3D Филм Видео Игри, Компатибилни

Buyers rating:
DEN 1199.76

Количина на стоки

Семејството приватен театар : Обезбедување на различни видови на видеа,вклучувајќи ги и најновите 3 D филмови,живеат oncert и одбраната натпревари.Wirless Bluetooth Слушалки : Wirless Bluetooth Слушалки конекција, лесен за користење, нема потреба да се грижите за различни слушалки дупки и не можат да се користат.Уживајте во филмот на огромен екран : Дали уште се види филмот на мал екран?Носат VR, уживајте во филмот со подеми и падови во кино ефект!Ќе биде на блокбастер филмови!.Travle светот дома : Вие нема да имаат потреба да носат страдање на воз и автомобил.Уживајте во топлото сонце и убавината лежи на плажа.Можете да одите на места на кои другите можат да одат, како и на места на кои другите не може да оди.Извонредно уживање не сакате да го прекинете : VR сака да ви обезбедува со извонредно искуство од слушање, гледање, допирање и така натаму.Сите круг искуство ќе направи да падне во љубов со VR.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

КОНСТАНТЕН Автомобил Стерео Радио Инсталирате Цртичка за Полнење, Жица Темперамент, и Антенски Адаптер за Инсталирање
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

КОНСТАНТЕН Автомобил Стерео Радио Инсталирате Цртичка за Полнење, Жица Темперамент, и Антенски Адаптер за Инсталирање

Радио Цртичка за полнење, жица темперамент, и антенски адаптер за инсталирање на резервни радио.Компати

DEN 526.80