• Неодамнешно
Cliganic Премиум Памук Круга за Лице (300 Count) - Шминка Смена Влошки, Противалергиски, Lint-Free | Чист Памук

Cliganic Премиум Памук Круга за Лице (300 Count) - Шминка Смена Влошки, Противалергиски, Lint-Free | Чист

Buyers rating:
DEN 239.76

Количина на стоки

100% ЧИСТ ПРИРОДЕН ПАМУК - 300 Count (3 Пакети од 100).LINT СЛОБОДНИ, ПРОТИВАЛЕРГИСКИ - Нема повеќе памук lint добива во вашиот начин.МУЛТИ СЛОЈ, ЕКСТРА АБСОРБЕНТА - врвен квалитет.НЕЖНО & МЕКА - Идеален за мажите и жените.CLIGANIC 100% ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНЦИЈА - БЕЗ РИЗИК!Ние се стави многу напор во производство на квалитетни производи кои ќе ги задоволат нашите клиенти очекувања.И ние стоиме зад секој објект кој што ги направи, 100% .Ако не сте целосно задоволни со вашата нарачка, ние ќе бидеме среќни да го замени или прашање што целосно враќање на средствата.Отстранување на шминка, викимедија и лак.Примена на тонери, препарати за чистење и лосиони. 300 Памук Круга (3 Resealable Кеси од 100). 100% Чист Природен Памук.Противалергиски.Lint Слободни.Мулти Слој Дизајн.Екстра Абсорбента.Нежна и Мека.Суровост-Слободни и Вегетаријанска храна.Направен во Турција.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

КОНСТАНТЕН Автомобил Стерео Радио Инсталирате Цртичка за Полнење, Жица Темперамент, и Антенски Адаптер за Инсталирање
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

КОНСТАНТЕН Автомобил Стерео Радио Инсталирате Цртичка за Полнење, Жица Темперамент, и Антенски Адаптер за Инсталирање

Радио Цртичка за полнење, жица темперамент, и антенски адаптер за инсталирање на резервни радио.Компати

DEN 526.80