• Неодамнешно
BeePack Застане Имитација Kraft Хартија Zip Заклучување Кеси со Јасни Прозорец Resealable Патент Храна Складирање Бисквит Пакување Пошта со Бесење Дупка 5.9 во×9.25 во+1.46 во (15×23.5

BeePack Застане Имитација Kraft Хартија Zip Заклучување Кеси со Јасни Прозорец Resealable Патент Храна Складирање

Buyers rating:
DEN 1939.20

Количина на стоки

Имитација Kraft хартиена кеса направени од храна одделение МИЛЕНИЧЕ и КП материјал, е водоотпорен и прашина доказ, направи нашиот објект далеку од вода и влага.Со јасно шише форма на прозорец за усвојување на високо транспарентен материјал, појавата на пакет е дури и повеќе од очигледно, и погоден за точка на екранот.Патент торба може да бидат запечатени повторно со запечатување машина, има лесен солза отворање дизајн, полесно е да се отвори.Печат на храна торба е дизајниран со конкавни и конвексни токи, печатот е густа и цврста.Една страна 2.95 Мили (7.5 C), торба е многу силна.Дури и ако торба е полна, тоа не е лесно да се скрши.Храната торба е издржлив и еднократно.Виси дизајн, убава и модерен, нежно виси, едноставен и лесен, совршен за кујна домашна храна складирање пакување, ручек сендвич пак, земете пакет, партија подарок обвивка, и примерок дисплеј пакет за мали бизниси и др.Користење на подебели само стои дизајн, зајакнување на товарот капацитет, zip заклучување кеса не е лесно да се падне, стои повеќе стабилна и има поголем капацитет.Опис : 1.Материјал : храна одделение МИЛЕНИЧЕ и CP 2.Дизајн : Zip заклучување систем дизајн, лесно да се отвораат и затвораат.Јасно прозорец дизајн, видливо од надвор, погодно за приказ.Застане дизајн, со големи внатрешни капацитет и голем носивоста, кеси се направи постабилна и издржливи.Виси дупка дизајн, убава и модерен, лесен за чување. 3.Дебелина : Една страна 2.95 Мили (7.5 В) 4.Боја : кафена (со јасни прозорец) 5.Големина : надворешниот големина 5.9 во×9.25 во+1.46 во (15×23.5 см+3.7 cm) Пакет Количина : (3 видови да се избере) Имитација Kraft хартија zip заклучување кеси 100pcs Имитација Kraft хартија zip заклучување кеси 500pcs Имитација Kraft хартија zip заклучување кеси 1000pcs Употреба : погоден за пакување ужинка, лекување, колачиња, жито, орев, чај, сушено овошје, лековити билки, зачини и др.Ве молиме забелешка : вистинската големина може да има некои мали отстапувања, поради прирачник за мерење.Ве молиме изберете вистинската големина што ви треба.Масовно купување, ве молиме контактирајте.Среќен шопинг!.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

ンリアンに聞-花ラック Зголемена Алатки лупа со Светлина Рачни Висока Моќност Нарушување-Слободен Осветлени Зголемувачот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ンリアンに聞-花ラック Зголемена Алатки лупа со Светлина Рачни Висока Моќност Нарушување-Слободен Осветлени Зголемувачот

СУПЕРСВЕТЛИ LED СВЕТЛА : светлината е убава и светла LED светла кои обезбедуваат добра осветлување.Екоприј

DEN 1632.00