• Неодамнешно
80 Плус Бронза Уверение, 550W Прочистување на ВОЗДУХОТ PSU

80 Плус Бронза Уверение, 550W Прочистување на ВОЗДУХОТ PSU

Buyers rating:
DEN 1055.76

Количина на стоки

Патентирана Нано Photocatalyst Технологија : вклучете го вашиот компјутер и да започнете прочистувачките вашиот внатрешен воздух и подобрување на квалитетот на воздухот.Од затворен квалитетот на воздухот отсекогаш била голема загриженост, Apexgaming започна сосема нов Прочисти Серија за да се подобри квалитетот на воздухот во вашиот дом. 80+ БРОНЗА ЗАВЕРЕНА - Помала Потрошувачка на Енергија, Помалку Бучава, и Кулер Температури / Ultra Ефикасна IC Дизајн Доставување на Стабилна Излезна Моќ да Бара Гејминг Системи. 550 Watt Напојување/120mm Молчи Вентилатор за Ниско ниво на Бучава Операција/Подготвени за Intel и AMD Сите Генерација Процесори|Сертификати : CE / CB / TUV-SUD / FCC / CTUVUS / CCC / BSMI.Ракави Кабел Дизајн за Подобар Кабел за Управување со|се во Согласност со Најновите Регулативи за Безбедност на IEC/EN 62368|Висок Квалитет Кондензатори за Долг Живот Употреба. 3 Година Делови и Работна Гаранција 100% Задоволството на Клиентите Гаранција - 30 дена Бесплатен Врати - 1 Година, Нова Замена.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Јога Тркала Јога Круг Јога Рамнотежа Додатоци Постпартална Фитнес Еколошки Компресија Удобност за Истегнување
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Јога Тркала Јога Круг Јога Рамнотежа Додатоци Постпартална Фитнес Еколошки Компресија Удобност за Истегнување

Промена на вашиот живот : Назад масажа, подобра рамнотежа, поголема флексибилност и основни сила се меѓу

DEN 1869.60