• Неодамнешно
Фузиран Материјали 3D Печатач Чистење со Вжарено, 1.75 mm - FDM Работи со 3D Принтери и 3D Пенкала - 0.1 кг Тркалаат - Премија Одделение (Чистење со Вжарено)

Фузиран Материјали 3D Печатач Чистење со Вжарено, 1.75 mm - FDM Работи со 3D Принтери и 3D Пенкала - 0.1 кг

Buyers rating:
DEN 335.76

Количина на стоки

Индустријата најдобрите чистење филамент - 100% Задоволство да се Гарантира.Ја подобрува Печатач животниот век - Бранови од остаток на филамент и го спречува млазницата приклучување.САД врз основа поддршка за корисниците - Прашања?Нашата поддршка на корисниците тим е тука да ви помогне!.Одлична термичка стабилност - Лесно работи насекаде меѓу 150 - 260 целзиусови степени.Супериорен Квалитет на Печатење - Посебно се препорачува при преминување од средно низок temp материјали.Фузиран Материјали за Чистење со вжарено е дизајниран да биде рамна од било остатоци и мали остатоци од вашиот 3 D печатач, кој помага да се подобрат својот животен век и одржување на постојан квалитет на вашиот отпечатоци.Чистење со вжарено е од суштинска важност кога префрлување помеѓу бои или материјали.Фузиран Материјали за чистење со вжарено ви овозможува да имаат мазна транзиција при преминување од една боја и/или материјал за друг.Супериорен квалитет на нашите материјал е професионално дизајнирани и тестирани за да се обезбеди;.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

EXCELLO ГЛОБАЛНИ ПРОИЗВОДИ Селски Ѕид Монтирани Накит Организатор: Стара Шик Накит Кутија Алтернатива со 5 INTERCHANGABLE
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

EXCELLO ГЛОБАЛНИ ПРОИЗВОДИ Селски Ѕид Монтирани Накит Организатор: Стара Шик Накит Кутија Алтернатива со 5 INTERCHANGABLE

INTERCHANGABLE ПОЗАДИНА МОДЕЛИ Можете да го промените изгледот на овој накит ѕид организатор страна лизгање в

DEN 754.80