• Неодамнешно
НИ Органски Чиста Чајно Дрво Етерични Масла - USDA Сертифицирани Органски - 10 ml - w/Подобрена капи и droppers (Повеќе Големината Варијации на Располагање)

НИ Органски Чиста Чајно Дрво Етерични Масла - USDA Сертифицирани Органски - 10 ml - w/Подобрена капи и

Buyers rating:
DEN 1209.60

Количина на стоки

Високо Концентриран 100% Чиста Заверена Usda Органска Пареа Дестилирана Масло Од Чајно Дрво.Масло од чајно дрво е етерично масло кое може да се користи за повеќе намени.Природно, Нефилтрирани, Undiluted, Без Токсини, Без Адитиви, Без Конзерванси, Спакуван во САД.Без суровост Производ, Не се Тестирани на Животни - Скокајќи Bunny Програма Уверение.Пареа-дестилирана од листовите на Melaleuca alternifolia растенијата.Ова етерично масло е јасно со силна карактеристична арома.Органското масло од Чајно Дрво се користи во широк спектар на козметички и индустриски апликации.Големина : 0.34 Fl Мл (Пакување од 1) | Боја : Tee Дрво Масло.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Картичка Адреса Водич,Плик Образец Матрицата за Благодариме Картички,Писмо Решавање Stencils за Свадба Покани,Scrapbooking
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Картичка Адреса Водич,Плик Образец Матрицата за Благодариме Картички,Писмо Решавање Stencils за Свадба Покани,Scrapbooking

На ковертот решавањето на матрицата вклучуваат 4 различни дизајн, четири исти линии, четири различни го

DEN 143.76