• Неодамнешно
Wasserstein Стојат и Прилагодливи Планината Компатибилен со Google Гнездо Дома Центар (Креда)

Wasserstein Стојат и Прилагодливи Планината Компатибилен со Google Гнездо Дома Центар (Креда)

Buyers rating:
DEN 599.76

Количина на стоки

✔ ОБЕЗБЕДЕНИ МОНТАЖА - Тоа безбедно да се држи вашиот Google Гнездо Центар во место додека тоа служи како стојат или како монтирање на ѕид за инсталација. ✔ ПОДОБРО ГЛЕДАЊЕ - планината ви овозможува да го прилагодите вашиот уред до 30° на саканиот агол на гледање благодарение на своите трајни застане. ✔ ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА – За монтирање на ѕид, едноставно се држи на ѕид со 3 M лента или со завртки и ѕидот подлога, потоа повлечете го затворач да се обезбеди вашите Google Гнездо Центар со предвидени со силиконска лента.За да го користите како стојат, едноставно отстранување на силиконска рака од планината и поставете го вашиот Гнездо Центар на трибината. ✔ ПОГОДНИ ЛОКАЦИИ - Со својот лесен за инсталација и ѕид монтирање функција, можете да го ставите на ѕидовите, полици, студија бироа, кујна шкафове, и насекаде каде сакаш во вашиот дом за вашиот гледање погодност. ✔ ПАКЕТ - содржи 1x Wasserstein Агол Планината / Застане, 1x Затворач со Силиконски Рака, 1x 4 Навртки + Ѕид Подлога, 1x сет на 3 M Ленти, 1x Упатство.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

EXCELLO ГЛОБАЛНИ ПРОИЗВОДИ Селски Ѕид Монтирани Накит Организатор: Стара Шик Накит Кутија Алтернатива со 5 INTERCHANGABLE
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

EXCELLO ГЛОБАЛНИ ПРОИЗВОДИ Селски Ѕид Монтирани Накит Организатор: Стара Шик Накит Кутија Алтернатива со 5 INTERCHANGABLE

INTERCHANGABLE ПОЗАДИНА МОДЕЛИ Можете да го промените изгледот на овој накит ѕид организатор страна лизгање в

DEN 754.80