• Неодамнешно
Energizer A27BP 12V Алкална Батерија 27A, A27, Б-1, CA22, ЕЛ-812, EL812, G27A, GP27A, L828, MN27, R27A

Energizer A27BP 12V Алкална Батерија 27A, A27, Б-1, CA22, ЕЛ-812, EL812, G27A, GP27A, L828, MN27, R27A

Buyers rating:
DEN 936.00

Количина на стоки

Напон : 12, Amperage : 18m Ah, Хемија : алкална.Должина : 1.100, Ширина : 0.300, Висина : 1.100, Со Дијаметар : 0.3. 27 A.Energizer A27 BP 12 V Алкална Батерија 27 A, A27, Б-1, CA22, ЕЛ-812, EL812, G27 A, GP27 A, L828, MN27, R27 A Оваа популарна A27 BP, или L828, батеријата е најчесто се користи за напојување далечински контроли (како што е далечинскиот автомобил алармот контроли и burglar аларм далечински контроли), како и цигара запалки.Energizer A27 BP 12 V Алкална Батерија Спецификации : Тип : Алкална, Напон : 12 V, Батеријата Големина : 27 A, Должина : 28 mm, со Дијаметар : 7.7 мм, Терминали : Рамни Терминали, Energizer батерии се најдобро одговара кога ви треба сигурен, долготраен живот од вашиот секојдневен уреди како што се : Автомобили Аларми, Копче Fobs, Burglar Аларм Далечински Контроли, Цигари Запалки, Електронски Брави на вратите, гаражни врати Отварачки, Energizer A27 BP 12 V Алкална Батерија, исто така познат како : 27 A, A27, Б-1, CA22, ЕЛ-812, EL812, G27 A, GP27 A, L828, MN27, R27 A.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Јога Тркала Јога Круг Јога Рамнотежа Додатоци Постпартална Фитнес Еколошки Компресија Удобност за Истегнување
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Јога Тркала Јога Круг Јога Рамнотежа Додатоци Постпартална Фитнес Еколошки Компресија Удобност за Истегнување

Промена на вашиот живот : Назад масажа, подобра рамнотежа, поголема флексибилност и основни сила се меѓу

DEN 1869.60
КОНСТАНТЕН Автомобил Стерео Радио Инсталирате Цртичка за Полнење, Жица Темперамент, и Антенски Адаптер за Инсталирање
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

КОНСТАНТЕН Автомобил Стерео Радио Инсталирате Цртичка за Полнење, Жица Темперамент, и Антенски Адаптер за Инсталирање

Радио Цртичка за полнење, жица темперамент, и антенски адаптер за инсталирање на резервни радио.Компати

DEN 526.80