• Неодамнешно
JAZHSMOM Јога Тркала Отворени Врати Пилатес Круг Stovepipe Јога Круг Назад Наведнуваат Надолу Помошни Тркала JTZ16 (Боја : А, Големина : 13x4.72inch)

JAZHSMOM Јога Тркала Отворени Врати Пилатес Круг Stovepipe Јога Круг Назад Наведнуваат Надолу Помошни Тркала

Buyers rating:
DEN 2200.80

Количина на стоки

Функција : јога тркала подобрува нивото на јога пракса, ја подобрува назад виткање, мајстори превртена ставови, и да ги истражуваат разни интересни и возбудливи сега ie јога ставови.Зголемување на силата на подот вежби за вежбање на мускулите на телото е многу корисно за внатрешниот и надворешниот бутовите, горниот дел на рацете, градите, па дури и карличен мускулите.TPE надворешниот прстен, не се лизга модел за подобрување на безбедноста на употреба; - заштита на животната средина, не-токсични, невкусна, не-иритирачки за кожата.Интерфејс се вклопува цврсто, е кожата-friendly и мека, а не да му наштети на телото кога се користи.Дизајн совршено се вклопува во криви форма на задниот дел на ' рбетот.Кога се користи, тоа може да се водат и да се ублажат назад, па дури и на целото тело.Функција : јога тркала подобрува нивото на јога пракса, ја подобрува назад виткање, мајстори превртена ставови, и да ги истражуваат разни интересни и возбудливи сега ie јога ставови.Применливи сцена : фитнес опрема, фитнес body Product Категорија : Јога Wheel Color : виолетова, розова, blue Category : Јога aids Bearing тежина : 150 KGSize : 32x32x12cm Material : внатрешен прстен ABS надворешниот прстен EVAPacking сет : 1x јога тркала.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

КОНСТАНТЕН Автомобил Стерео Радио Инсталирате Цртичка за Полнење, Жица Темперамент, и Антенски Адаптер за Инсталирање
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

КОНСТАНТЕН Автомобил Стерео Радио Инсталирате Цртичка за Полнење, Жица Темперамент, и Антенски Адаптер за Инсталирање

Радио Цртичка за полнење, жица темперамент, и антенски адаптер за инсталирање на резервни радио.Компати

DEN 526.80
Јога Тркала Јога Круг Јога Рамнотежа Додатоци Постпартална Фитнес Еколошки Компресија Удобност за Истегнување
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Јога Тркала Јога Круг Јога Рамнотежа Додатоци Постпартална Фитнес Еколошки Компресија Удобност за Истегнување

Промена на вашиот живот : Назад масажа, подобра рамнотежа, поголема флексибилност и основни сила се меѓу

DEN 1869.60