• Неодамнешно
WOHENI Може да ги Покрие Куче Храна, Може да Куче Храна Капаци, Универзална Силикон Може да Капак Одговара на Повеќето Стандардни Големина на Куче и Мачка Може да Блузи

WOHENI Може да ги Покрие Куче Храна, Може да Куче Храна Капаци, Универзална Силикон Може да Капак Одговара на

Buyers rating:
DEN 263.76

Количина на стоки

【Погоден за Три Големини】- Одговара на мали, средни и големи димензии храна за миленичиња лименки, одговара за 3 унца, 5.5 унца, 12 унца лименки,внатрешниот прстен дијаметар се 2.5 инчи,2.9 инчен и за 3,3 инчен, храна за миленичиња капаци, исто така, се вклопуваат многу луѓе супа лименки или конзервирана зеленчук. 【Безбедно Материјал】- WOHENI Куче може да ги покрие направен од висок квалитет со силиконска, безбеден за вашето домашно милениче, не-токсични, ладно отпорни и отпорни на топлина.BPA free, безбедни и здрави, можете да контактирате со храна директно, да ги задржи на храна за миленичиња свежа и вкусна. 【Комфорни и Издржливи】- WOHENI храна може да ги покрие нема да попуштат, да се топи, или да искриват.Садот за миење безбедно, лесен за чистење.Флексибилни и пријател на рацете, се лизга на и надвор лесно и имаат удобен повлече табот за отстранување. 【Одлична Херметички】- Капак мачка храна може да го направи на силика гел кој е многу мек и флексибилен,се вклопува удобно и контрола на рамката на лименки, обезбедување на добра печат за храна.чувате храната свежа подолго, спречува фрижидер од мирис како домашни миленици, храна. 【Пакетот Вклучува】- 2 x домашно милениче може да опфаќа(Портокалова и Зелена), 2 x од не ' Рѓосувачки Челик Може да се Храна со Лажица.УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА МОЖЕ ДА КАПАЦИ.Храната може да ги покрие одговара на повеќето куче, мачка храна, како и мали лименки 3 оз, средни лименки (5.5 оз, 5.8 оз, 6 мл) и големи лименки (12.5 оз, 12.7 оз, 13 оз, 13.2 оз, оз).ПОВЕЌЕ ИЗДРЖЛИВИ И ФЛЕКСИБИЛНИ.Изработени од 100% Премија Силикони на храна одделение.Многу издржливи.Дизајниран за долго време се користи.За разлика од пластични капаци, се држат филм и други расположливиот складирање објекти, силиконски, може да ги опфаќа нема да попуштат,да се топи,или да искриват.ЧУВАТЕ ХРАНАТА СВЕЖА.Мулти големина може да опфаќа за куче, мачка храна.Чува Храната Свежа Подолго и да ги Задржи на Храната Запечатени Без Мирис во вашиот фрижидер.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Зајак Со Две Предни Заби Складирање Кошница,Големи Перење Забавува со Рачки Расклопна Складирање Корпа за Детска
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Зајак Со Две Предни Заби Складирање Кошница,Големи Перење Забавува со Рачки Расклопна Складирање Корпа за Детска

ДИМЕНЗИЈА : 19.3x11.8x15.9 инчи (49x30x40.5 cm), погодно да се приспособат на повеќе од 20 на тенки парчиња облека.МАТЕР

DEN 575.76