• Неодамнешно
100pcs x Силна Големи Reclosable Патент Zipline Кеси Јасно Пластика Cellophane Торба Трајни Пакување Складирање Торба (6.3 инчи) #spbs13

100pcs x Силна Големи Reclosable Патент Zipline Кеси Јасно Пластика Cellophane Торба Трајни Пакување Складирање

Buyers rating:
DEN 263.52

Количина на стоки

Тие се Силни, дебели, јасно само затворање на пластични кеси, издржливи и долготрајни, тие да се чувствуваат убаво, тешки, и дебели, и тие носат повеќе тежина од евтини кеси се направи; Силна кеси нудиме позитивна презентација.Димензии : 16 x 11 сантиметар (или за 6.3 инчи x 4.4 инчи), Средни торба, ве молиме бидете сигурни дека тоа големина ги задоволува вашата потреба, пред ставање на ред, благодарам.Материјал : пластика.Количина : 100 Кеси.Во потрага по врвен квалитет на пластични кеси за да се спакуваат, брод, продавница или да ги организирате вашите предмети како накит правење на резерви, бисери, обетки, ѓердани, нараквица, алатки, завртки и навртки, завртки, нокти, пенкала, копчиња, батерии, сапун итн.?Обидете се Adabele долгорочните јасно пластични кеси денес!Нашите кеси се направени од врвен квалитет густа пластика.Тие не само што се добро направени и трајни, но, исто така, се згреши ако се користи за пакување и испорака предмети со вашите клиенти.Првиот впечаток прашања.Направи купување денес на врвен квалитет Adabele јасно пластични кеси!Покрај пластични кеси, ние исто така нудиме шарени organza торбичка торба за пакување, транспорт, складирање и организирање цели.Ве молиме проверете го во сите наши кеси или на нашиот веб-сајт денес.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Картичка Адреса Водич,Плик Образец Матрицата за Благодариме Картички,Писмо Решавање Stencils за Свадба Покани,Scrapbooking
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Картичка Адреса Водич,Плик Образец Матрицата за Благодариме Картички,Писмо Решавање Stencils за Свадба Покани,Scrapbooking

На ковертот решавањето на матрицата вклучуваат 4 различни дизајн, четири исти линии, четири различни го

DEN 143.76