• Неодамнешно
Agfa Фото APX 400 Проф. 135-36 Камера Филм (Пакување од 20)

Agfa Фото APX 400 Проф. 135-36 Камера Филм (Пакување од 20)

Buyers rating:
DEN 1034.40

Количина на стоки

Black & White 35mm 400 ASA филм.Висока чувствителност, може да се "наметнува" на 1600 ASA.Идеален за спорт, акција, fashion & рекламирање.Опис на производот 35mm Црно-Бела 400 ASA филмски Сет Содржи : 20 пак Agfa Photo APX 400 Проф. 135-36.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Најдобри Божиќ Украси DIY Божиќ Украси за Надвор Внатре Грда Божиќ Украс Божиќ Златен Бел Црвен Лак Божиќ Декорација
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Најдобри Божиќ Украси DIY Божиќ Украси за Надвор Внатре Грда Божиќ Украс Божиќ Златен Бел Црвен Лак Божиќ Декорација

15% !!Geat !! 【Брза Испорака】720 дена!!!!!Има за цел да се избере побрзо логистика за вас.xiloccer персоналните божи

DEN 98.16
Зајак Со Две Предни Заби Складирање Кошница,Големи Перење Забавува со Рачки Расклопна Складирање Корпа за Детска
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Зајак Со Две Предни Заби Складирање Кошница,Големи Перење Забавува со Рачки Расклопна Складирање Корпа за Детска

ДИМЕНЗИЈА : 19.3x11.8x15.9 инчи (49x30x40.5 cm), погодно да се приспособат на повеќе од 20 на тенки парчиња облека.МАТЕР

DEN 575.76