• Неодамнешно
Фузиран Материјали Црна PLA 3D Печатач Филамент - 1kg Гајтанот, 1.75 mm, Димензионални Точност +/- 0.03 mm, (Црна)

Фузиран Материјали Црна PLA 3D Печатач Филамент - 1kg Гајтанот, 1.75 mm, Димензионални Точност +/- 0.03 mm,

Buyers rating:
DEN 527.76

Количина на стоки

Црна PLA Филамент – Премиум 3 D печатач со вжарено направени од Polylactic киселина.Високи Перформанси – 1.75 mm Филамент Дијаметар со +/- 0.03 mm Димензионални Точност.Индустриски Стандард – 1 KG гајтанот (Околу 2.20 lbs).Заглави на Слободни и Мирис на Слободно - Нашите ригорозна контрола на квалитетот на процесот обезбедува без влага е заробена во пакувањето.Секоја единица е вакуум запечатени со додадена desiccants.Се препорачува Млазницата Температура : 180°C - 220°C. Направени од polylactic киселина, Поврзана Материјали PLA е лесен за употреба, има малку да нема мирис, и искуства минимални warping.Нашите PLA нуди брзо печатење и рамно, мазна резултат за вашата отпечатоци.PLA филамент има многу имплементации и често се користи во ракување со храна и медицински апликации.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

СКМ Y410-N03 Навој, Т-Тип, Spacer
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

СКМ Y410-N03 Навој, Т-Тип, Spacer

SPACER.НАВОЈ.ТТИП.Пневматски Додаток.Pneumatics.На ефикасна и чисти изглед на AC серија ви овозможува да се избер

DEN 237.36
Јога Тркала Јога Круг Јога Рамнотежа Додатоци Постпартална Фитнес Еколошки Компресија Удобност за Истегнување
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Јога Тркала Јога Круг Јога Рамнотежа Додатоци Постпартална Фитнес Еколошки Компресија Удобност за Истегнување

Промена на вашиот живот : Назад масажа, подобра рамнотежа, поголема флексибилност и основни сила се меѓу

DEN 1869.60