• Неодамнешно
HP Laserjet Pro MFP M283cdwC Сите-во-Едно Безжичен Боја Ласерски Печатач Печатење Скенирање, Копирање Факс - 2.7 екран осетлив на допир Екран, 22 ppm, 600 x 600 dpi, 8.5 x 14, 50-Лист ADF, Автоматс?

HP Laserjet Pro MFP M283cdwC Сите-во-Едно Безжичен Боја Ласерски Печатач Печатење Скенирање, Копирање Факс -

Buyers rating:
DEN 20639.76

Количина на стоки

Дизајниран за тешки работни места, the Color Laser Jet Pro MFP M283cdw C Печатач од HP нуди печатење, скенирање, копирање и праќање факсови функции да ги исполни вашите бизнис и слики потреби.За остри и детални текст, единица нуди импресивен 600 x 600 dpi резолуција на печатење, и печати брзина се толку брзо како 22 ppm додека поддршка на медиумски големини до 8.5 x 14".Печатач доаѓа опремен со 250-лист хартија послужавник, 50-лист ADF за скенирање и копирање, и на 150-лист излез корпа за одржување на готови работни места.Flatbed скенирање резолуцијата е импресивна 1200 x 1200 dpi за остри и детални скенира додека копија брзини се толку брзо како 21 кредитната политика на банката, и брзо може да се провери и да ги менувате прилагодувањата преку 2.7" боја на екран осетлив на допир.USB 2.0 и Ethernet места се предвидени во задниот дел на единицата за поврзување со компјутер и печатач, исто така, нуди безжично печатење и скенирање карактеристики преку HP e Print, Apple Air Print, и Mopria мобилни апликации.Направи да биде издржлив, на M283cdw C карактеристики максимална месечна должност циклус на 40,000 страници, со препорачана месечна обем до 2500 страници.Она што е во кутијата : HP Color Laser Jet Pro Сите-во-Едно M283cdw C печатач; HP 206 A Laser Jet тонер касети : црна, цијан, магента, жолта; кабелот за Напојување; USB кабел; Телефон мозок; упатство за Инсталација.Ефикасен, безжични MFP со факс за висок квалитет на боја и продуктивноста.Заштедите време со Smart Задачи во HP Smart стан, и за печатење и скенирање од вашиот телефон.Добиете лесна конекции и силна безбедност дизајнирана да помогне во откривање и да престане со нападите.Ласерски печатач со печатење, скенирање и копирање capabilities600 x 600 resolution Print Брзина : 22 ppm симплекс/13 ппм Duplex Monthly должност циклус до 40,000 pages600 x 600 резолуција на копирање, 17 ппм копија speed Flatbed скенирање со 1200 dpi resolution Connectivity : Hi-Speed USB 2.0 portbuilt-во Брзо 10/100/1000 Ethernet База-TX мрежна порта, Изградена во двојна бенд 802.11 n 2.4/5 GHz wireless, Факс порта, Пред Домаќин USBInput Капацитети : До 250 листови, Излез Капацитети : До 100 sheets Automatic 2-двострано printing Standard : 256 MB НПД, 256 MB Flash Maximum : 256 MB НПД, 256 MB Flash Display : 2.7" боја за графички screen Energy Ѕвезда сертификација.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

20 КОМПЈУТЕРИ Весник Матрицата Пластични Излет во Собата за Списанието Лаптоп Дневник Бележник DIY Цртање Образец
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

20 КОМПЈУТЕРИ Весник Матрицата Пластични Излет во Собата за Списанието Лаптоп Дневник Бележник DIY Цртање Образец

Весник Stencils Обновливи : Лесно да се чисти со топла сапуница вода и сува, перат и еднократно.Моден Дизајн :

DEN 118.80