• Неодамнешно
Natemia Rayon од Бамбус Маскирани Бебе Крпа - Екстра Мека и Абсорбента Голема Бања Пешкир за Бебиња, Години

Natemia Rayon од Бамбус Маскирани Бебе Крпа - Екстра Мека и Абсорбента Голема Бања Пешкир за Бебиња, Години

Buyers rating:
DEN 670.80

Количина на стоки

СУПЕР МЕК, ДЕБЕЛ И АБСОРБЕНТА!Направени се од највисок квалитет rayon од бамбус Natemia маскирани крпа е луксузно мека и кадифен.Во 500 GSM ја апсорбира водата три пати побрзо како обични памук, сушење на вашето дете брзо, а исто така имајќи му е топло и пријатно.Заврши вашиот малку еден во мека, меки крпа по капење него во када, на базен или на плажа.ИЗДРЖЛИВИ И ВЕЛИКОДУШНО ГОЛЕМИНА - СОВРШЕНИ ЗА НОВОРОДЕНЧИЊАТА, ДОЕНЧИЊАТА, ГОДИНИ И ГОЛЕМИ ДЕЦА!Нашите Ултра Мека Крпа со Аспиратор е 40"X 30" има подолг животен век отколку повеќето крпи, совршен за новородено тоа ќе трае во деца години.Rayon од бамбус е исклучително издржлив и може да го издржат безброј мие.УНИКАТЕН МАСКИРАНИ КРПА ДИЗАЈН!Ние сакаме бања време да биде забавно и пријатно искуство за вас и вашето мало еден.Нашиот Нов ЕКСКЛУЗИВЕН дизајн на Raccoon Крпа со Аспиратор е забавно, симпатична и родово-неутрални!Кој може да му одолее на свежо капе бебе опкружено со бебе крпа со симпатична животно лице?!.ИДЕАЛЕН ЗА ДЕЛИКАТНА КОЖА!Нашите маскирани крпи се противалергиски, мирис отпорни и се многу лесно да се мијат.Совршен за бебиња со чувствителна кожа или кожни заболувања, како што е егзема, лулка капа и алергии.СОВРШЕН ПРИСУТНИ!Како и сите други Natemia производи, овој ултра-меки rayon од бамбус маскирани крпа е спакуван во убаво дизајниран кутија што го прави совршен унисекс бебе туш, роденден или бебето регистар подарок!Има девојка?Проверете Natemia пинк принцезата крпа, секој малку девојка и мајка ќе љубов!.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

EXCELLO ГЛОБАЛНИ ПРОИЗВОДИ Селски Ѕид Монтирани Накит Организатор: Стара Шик Накит Кутија Алтернатива со 5 INTERCHANGABLE
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

EXCELLO ГЛОБАЛНИ ПРОИЗВОДИ Селски Ѕид Монтирани Накит Организатор: Стара Шик Накит Кутија Алтернатива со 5 INTERCHANGABLE

INTERCHANGABLE ПОЗАДИНА МОДЕЛИ Можете да го промените изгледот на овој накит ѕид организатор страна лизгање в

DEN 754.80
20 КОМПЈУТЕРИ Весник Матрицата Пластични Излет во Собата за Списанието Лаптоп Дневник Бележник DIY Цртање Образец
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

20 КОМПЈУТЕРИ Весник Матрицата Пластични Излет во Собата за Списанието Лаптоп Дневник Бележник DIY Цртање Образец

Весник Stencils Обновливи : Лесно да се чисти со топла сапуница вода и сува, перат и еднократно.Моден Дизајн :

DEN 118.80