• Неодамнешно
Монако Виси Складирање Торби 20-пакет Пакет. 10-пакет од 12 x 9-инчен и 10-пакет на 14 x 12.5 инч. Јасно Пластични Кеси за Училницата, Библиотеката, и Фармацијата Употреба

Монако Виси Складирање Торби 20-пакет Пакет. 10-пакет од 12 x 9-инчен и 10-пакет на 14 x 12.5 инч. Јасно Пластични

Buyers rating:
DEN 1079.76

Количина на стоки

Монако Спушти кеси пакет вклучуваат 20 обновливи полиетиленски ќеси. 10 кеси size 12 ix 9 и 10 инчен кеси големина 14 x 12.5 инч.Се справи со висат на 3/8-инчен дијаметар род.Користи од страна на наставниците, библиотекарите, и фармацевти, овие здрав простор за заштеда виси кеси се задржи книги, игри, загатки, Цд-а, и лекови организирани.Тешки-должност торба рачки се 60% подебели од обичните кеси, многу е лесно да се отвораат и затвораат.Овие обновливи кесички се направени од висок квалитет на 4-мили полиетиленски материјал кој спречува промена на бојата и ја штити содржината во внатрешноста на перница.Мулти-use - продавница за книги и придружни аудио медиа, хоби и занает материјали, фигури, прирачници, и повеќе.Организирање на вашата библиотека, училница, дома или дури и фармацијата може да биде тешка задача, особено ако имаат минимален простор.На Монако Луксузни Откажам Кеси се совршено решение за наставниците, библиотекарите, фармацевти, или било која секој кој сака да се постигне средена средина.Што виси кеси се издржливи и здрав материјал, што е важно, бидејќи тоа значи долготрајни перформанси и можат да го издржат повторна употреба.Кликнете на Додади во Кошничка Копчето за да се Купи. 100% 30 Дена ГАРАНЦИЈА за Парите Назад!.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

EXCELLO ГЛОБАЛНИ ПРОИЗВОДИ Селски Ѕид Монтирани Накит Организатор: Стара Шик Накит Кутија Алтернатива со 5 INTERCHANGABLE
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

EXCELLO ГЛОБАЛНИ ПРОИЗВОДИ Селски Ѕид Монтирани Накит Организатор: Стара Шик Накит Кутија Алтернатива со 5 INTERCHANGABLE

INTERCHANGABLE ПОЗАДИНА МОДЕЛИ Можете да го промените изгледот на овој накит ѕид организатор страна лизгање в

DEN 754.80