• Неодамнешно
Медицински Замрзнување Спреј - Max Професионални - (3X) 10oz Единици - Супериорен R134 Ладилни!

Медицински Замрзнување Спреј - Max Професионални - (3X) 10oz Единици - Супериорен R134 Ладилни!

Buyers rating:
DEN 1334.40

Количина на стоки

МЕДИЦИНСКИ АПЛИКАЦИИ - Хистологија Терморегулатор sectioning Свежо ткиво Медицински слајдови Лабораториски примероци Одлеаноци Крвни примероци.Супер Замрзнување обезбедува ИНСТАНТ ФЛЕШ ЗАМРЗНУВАЊЕ за терморегулатор sectioning со тоа замрзнување ткиво веднаш.Тоа cools да -65ºF за само три секунди.НЕ АБРАЗИВНИ и ANTI-STATIC - Безбедно на Повеќето Површини.Суши Веднаш, Не-Корозивен, Не ХЛОРОФЛУРОКАРБОНИ е. 1, 1-Difluoroethane КУД#75-37-6 врз основа на производот - cools да -60ºF (-50ºC) за само три секунди!.Max Pro Медицински Замрзнување Спреј е дизајниран за брзо кул било каков материјал кој се користи во медицински апликации.Одличен за ладење течни, полуцврсти и цврсти примероци.Идеален за ултра-брзо замрзнување на свежо ткиво, ладење на течности да предизвикаат врнежи пред да филтрирање и застрашувачки областа на примероци.Max Pro Медицински Замрзнување Спреј обезбедува инстант флеш замрзнување за терморегулатор sectioning со тоа замрзнување ткиво веднаш.Тоа cools да -60ºF (-50ºC) за само три секунди.Заштедува време и го елиминира вода кристали предизвикани од побавно замрзнување методи.Пластични Безбедно Не Абразивни - Безбедно на Повеќето Површини Суши Веднаш Остава Остатоци Не-Корозивен Не ХЛОРОФЛУРОКАРБОНИ е без Мирис се ПРЕПОРАЧУВА ЗА Хистологија Терморегулатор sectioning Свежо ткиво Медицински слајдови Лабораториски примероци Одлеаноци Крвни примероци.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

СКМ Y410-N03 Навој, Т-Тип, Spacer
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

СКМ Y410-N03 Навој, Т-Тип, Spacer

SPACER.НАВОЈ.ТТИП.Пневматски Додаток.Pneumatics.На ефикасна и чисти изглед на AC серија ви овозможува да се избер

DEN 237.36
EXCELLO ГЛОБАЛНИ ПРОИЗВОДИ Селски Ѕид Монтирани Накит Организатор: Стара Шик Накит Кутија Алтернатива со 5 INTERCHANGABLE
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

EXCELLO ГЛОБАЛНИ ПРОИЗВОДИ Селски Ѕид Монтирани Накит Организатор: Стара Шик Накит Кутија Алтернатива со 5 INTERCHANGABLE

INTERCHANGABLE ПОЗАДИНА МОДЕЛИ Можете да го промените изгледот на овој накит ѕид организатор страна лизгање в

DEN 754.80
20 КОМПЈУТЕРИ Весник Матрицата Пластични Излет во Собата за Списанието Лаптоп Дневник Бележник DIY Цртање Образец
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

20 КОМПЈУТЕРИ Весник Матрицата Пластични Излет во Собата за Списанието Лаптоп Дневник Бележник DIY Цртање Образец

Весник Stencils Обновливи : Лесно да се чисти со топла сапуница вода и сува, перат и еднократно.Моден Дизајн :

DEN 118.80
Јога Тркала Јога Круг Јога Рамнотежа Додатоци Постпартална Фитнес Еколошки Компресија Удобност за Истегнување
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Јога Тркала Јога Круг Јога Рамнотежа Додатоци Постпартална Фитнес Еколошки Компресија Удобност за Истегнување

Промена на вашиот живот : Назад масажа, подобра рамнотежа, поголема флексибилност и основни сила се меѓу

DEN 1869.60