• Неодамнешно
FAKEME 16: 9 HD Проекција на Екранот за домашно Кино Видео Проекција на Екранот Надвор од Канцеларија - Бела, 72inch

FAKEME 16: 9 HD Проекција на Екранот за домашно Кино Видео Проекција на Екранот Надвор од Канцеларија - Бела,

Buyers rating:
DEN 1180.80

Количина на стоки

Одлично за Состанок и Конференција, Училница Обука, Јавна Дисплеј Дома Кино, Партија, КТВ, Игра, Дворот Филм и др.Висока добивка и голем агол.Prefessional засилен црна граници, Со подготвени направени удирани со тупаници дупки за едноставни и лесно да се постави.Свитлива и лесни за лесно складирање или транспорт. 16 : 9 HD проекција екран направен од одлични бели стаклени влакна, анти-, со висок контраст.Опис : - HD проекција екран направен од одлични бели стаклени влакна, анти-, со висок контраст. - Свитлива и лесни за лесно складирање или транспорт. - Голема добивка и голем агол. - Prefessional засилен црна граници, Со подготвени направени удирани со тупаници дупки за едноставни и лесно да се постави. - Одлично за Состанок и Конференција, Училница Обука, Јавна Дисплеј Дома Кино, Партија, КТВ, Игра, Дворот Филм и др.Спецификација : - Материјал : Полиестер - Size : - 60inch(Wx H) : прибл. 133x75cm/52.36x29.53inch - 72inch(Wx H) : прибл. 159x90cm/62.60x35.43inch - 84inch (Wx H) : прибл. 186x105cm/73.23x41.34inch - 100inch(Wx H) : прибл. 220x124cm/86.61x48.82inch Package Вклучува : 1 Парче Проектор Screen Note : Бои може да бидат различни, поради различни monitor display.Ве молиме оставете малку разликата во големината дует за рачно мерење.Вашето задоволство е наш приоритет.Па ние ќе ја испорача највисоката квалитет на производи и услуги за задоволување на вашето задоволство.

Карактеристики на стоката

- Material:
Polyester
- Size:
- 60inch(WxH):
approx. 133x75cm/52.36x29.53inch
- 72inch(WxH):
approx. 159x90cm/62.60x35.43inch
- 84inch (WxH):
approx. 186x105cm/73.23x41.34inch
- 100inch(WxH):
approx. 220x124cm/86.61x48.82inch
Package Includes:
1 Piece Projector Screen :
Colors might be different due to different monitor display. :
Please allow slightly difference in size duet to manual measurement. :
Your satisfaction is our priority. So we would deliver the highest quality products and services to meet your satisfaction. :

Купувачи како што сакаат

20 КОМПЈУТЕРИ Весник Матрицата Пластични Излет во Собата за Списанието Лаптоп Дневник Бележник DIY Цртање Образец
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

20 КОМПЈУТЕРИ Весник Матрицата Пластични Излет во Собата за Списанието Лаптоп Дневник Бележник DIY Цртање Образец

Весник Stencils Обновливи : Лесно да се чисти со топла сапуница вода и сува, перат и еднократно.Моден Дизајн :

DEN 118.80
Дизајнер ИЗЛЕЗ Знак - Сребро - Мали
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Дизајнер ИЗЛЕЗ Знак - Сребро - Мали

Направен во САД.Димензии : 2"H X 5" В Премиум Lasered Изработен Од Пластика.Пријавете се вклучува, факултативна

DEN 215.76
EXCELLO ГЛОБАЛНИ ПРОИЗВОДИ Селски Ѕид Монтирани Накит Организатор: Стара Шик Накит Кутија Алтернатива со 5 INTERCHANGABLE
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

EXCELLO ГЛОБАЛНИ ПРОИЗВОДИ Селски Ѕид Монтирани Накит Организатор: Стара Шик Накит Кутија Алтернатива со 5 INTERCHANGABLE

INTERCHANGABLE ПОЗАДИНА МОДЕЛИ Можете да го промените изгледот на овој накит ѕид организатор страна лизгање в

DEN 754.80