• Неодамнешно
3D VR Очила/Слушалки, Виртуелната Реалност Слушалки Видиме 3D Филм/Игра Viewer [Најновите]+Bluetooth Слушалки за iPhone 12 Мини 11 Про Max XS XR X 8 7 6S Плус Samsung Галакси S20 S10 S9 S8 S7 Работ Плу

3D VR Очила/Слушалки, Виртуелната Реалност Слушалки Видиме 3D Филм/Игра Viewer [Најновите]+Bluetooth Слушалки

Buyers rating:
DEN 2970.48

Количина на стоки

ИДЕАЛЕН БОЖИЌ/РОДЕНДЕНСКИ ПОДАРОК ОПЦИЈА и ОДГОВАРА на СИТЕ НАРОДИ' ТРЕБА : Лесно се Приспособува Носат Бенд & Поглед од Далечина за да се Исполнат Сите Видови на Потреби.Добро се вклопува за возрасни & деца.Исто така, тоа може да се носеше на без наочари за 400 степен myopia на 200 степен далекувидост.Рецепт очила се исто така компатибилни.SMART ПРИВАТНИ IMAX ТЕАТАР : Со Количка за 360° Затворен HIFI Слушалки, Можете Лесно може да се Претвори Вашиот паметен Телефон, во Приватниот 3 D Кино/Играта на Екранот, уживајте во Виртуелната Реалност во секое време Што го Сакате(На Филмот Треба да биде 3 D Видео записи (лево-десно формат) за да Уживате во Шокантно 3 D Ефект.Само за Пребарување "VR", Ќе Најдете Таму се Повеќе од 300 Виртуелната Реалност Апликации на Apple App Store и Google Play Продавница за Вас за да Даунлоадирате Видео клипови).СО ВГРАДЕН-НА ПОЛНЕЊЕ BLUETOOTH КОНТРОЛОР : Ова VR Очила вклучени вграден bluetooth контролер на страната на VR Очила.Тоа е компатибилен со двете IOS и Андроид &PC систем за да ја прилагодите јачината.ЛЕСЕН за ИНСТАЛАЦИЈА : доби 3 D видео(лево-десно формат)/стан се преземени во вашиот мобилен телефон и да игра, да се стави на вашиот паметен телефон во VR лесно(усогласат сплит екран средната линија со VR слушалки две цевки'), се приспособат headband, видот, слушалки според вашиот сопствен треба, тогаш ќе мора да почне вашиот голем патување на прекрасен 3 D виртуелна реалност светот.Идеален компанија да патуваат/релаксираат/забава, заштедите вашето време и пари од одење на филм.ШИРОК КОМПАТИБИЛНОСТ : Најновите 3 D VR Слушалки Кутија за 4.7-6.2" IOS, Android & PC мобилни телефони сакаат i Phone 12/12 pro/12 мини/11 Про Max/11 Pro/11/SE2/XS Max/XS/XR/X/10/8/7/6 S/6 (плус), Samsung Галакси S20 FE 5 G/S20/S10/S10e/S10+/S9+/S9e/S9/S8/S7 Работ+/S7 Edge/S7/S6e +/S6e/S6(Активна/Премиер), Имајте на ум 10+/10/9/8/5/4/3/2, A10e/A10/A20/А50/A51/A3/A5/О7/A9/J2/J6+/J7, BLU 5.2/A4/R2 Плус/Vivo Оди/Цртичка XL X8, LG G8 thinq K51 G5/6/7/8, V20/V30/G Stylo/Stylo 2/3/5, Google Пиксели 5/4/3/ 2 XL 4А-3А, Moto/Sony/HTC ИТН.Иако лежи на вашиот тросед/кревет/стол, итн во реалноста, можете да уживате во одличен 3 D виртуелна реалност поглед преку Алпите, шангај со падобран, нуркање, сурфање, уметничко лизгање, патување околу светот/простор, тобоганот возење.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

20 КОМПЈУТЕРИ Весник Матрицата Пластични Излет во Собата за Списанието Лаптоп Дневник Бележник DIY Цртање Образец
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

20 КОМПЈУТЕРИ Весник Матрицата Пластични Излет во Собата за Списанието Лаптоп Дневник Бележник DIY Цртање Образец

Весник Stencils Обновливи : Лесно да се чисти со топла сапуница вода и сува, перат и еднократно.Моден Дизајн :

DEN 118.80