• Неодамнешно
HomeTop Премиум Класичен Гума Топла и Ладна Вода Шише со Симпатична Полнети Triceratops Капак (2L, Бела)

HomeTop Премиум Класичен Гума Топла и Ладна Вода Шише со Симпатична Полнети Triceratops Капак (2L, Бела)

Buyers rating:
DEN 2143.20

Количина на стоки

Пакет се вклучени : 1 Гума Топла Вода во Шише(2 Литри), 1 3 D Полнети Triceratops Маска, Димензии : 13" x 8".Оваа топла вода во шише е произведен да B. S. 1970 година : 2012 за да се обезбеди максимална безбедност и пренос на топлина добро.Со тестирани, без да се ризикува на пожар и експлозија.Не-алергиски ткаенина, се безбедни за возрасни, деца и постари лица.Топла вода торба работи одлично за ослободување на болка, артритис, спортски повреди и период грчеви.Топла терапија помага да се релаксираат вашите уморни мускулите и напнати рамениците од стрес и премногу тренингот.тоа, исто така, работи како одличен ладно пакет за деца со треска или да се намали отокот за ситни повреди.Не-електрични и патување-пријателски, можете да ги користите дома, во ученичкиот дом и за време на патувањето.Симпатична полнети triceratops маска ви помага да insulate топла вода и одржување на ефективноста за 6-8 часа.Место под вашиот кревет поклопец за да го бркаат далеку зиморничав ноќ воздух, или да ја користите како топлина пакет за ублажување на болки во грбот, ќе доживее добра утеха на топлина торба за уште повеќе.Секогаш можете да го повлечете надвор од triceratops покрие кога ќе треба да се мијат и чувајте го на чиста.Голема како подарок за деца, пријатели на Роденден, за Нова Година, Божиќ & Денот на Вљубените, да им помогне да се создаде пријатна повеќе од фестивалот пријатна атмосфера за вас.Што може да биде поудобно отколку snuggling со ова се со висок квалитет, мазна топла вода во шише на зиморничав ноќ?.КЛАСИЧЕН ТОПЛА ВОДА во ШИШЕ не само што го загрева телото, но се загрева на вашиот 'срце' во зиморничав зима.Место под вашиот кревет поклопец за да го бркаат далеку зиморничав ноќ воздух, или да ја користите како топлина пак под вашите алишта да се ослободат назад во мускулите, ќе доживее добра утеха на топлина торба за уште повеќе.Боја : Крем Бела | Големина : 2 Парче Сет.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

20 КОМПЈУТЕРИ Весник Матрицата Пластични Излет во Собата за Списанието Лаптоп Дневник Бележник DIY Цртање Образец
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

20 КОМПЈУТЕРИ Весник Матрицата Пластични Излет во Собата за Списанието Лаптоп Дневник Бележник DIY Цртање Образец

Весник Stencils Обновливи : Лесно да се чисти со топла сапуница вода и сува, перат и еднократно.Моден Дизајн :

DEN 118.80
Дизајнер ИЗЛЕЗ Знак - Сребро - Мали
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Дизајнер ИЗЛЕЗ Знак - Сребро - Мали

Направен во САД.Димензии : 2"H X 5" В Премиум Lasered Изработен Од Пластика.Пријавете се вклучува, факултативна

DEN 215.76
Картичка Адреса Водич,Плик Образец Матрицата за Благодариме Картички,Писмо Решавање Stencils за Свадба Покани,Scrapbooking
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Картичка Адреса Водич,Плик Образец Матрицата за Благодариме Картички,Писмо Решавање Stencils за Свадба Покани,Scrapbooking

На ковертот решавањето на матрицата вклучуваат 4 различни дизајн, четири исти линии, четири различни го

DEN 143.76