• Неодамнешно
MANSCAPED™ Плевел Whacker™ Носот и Уво Коса Тример – 9.000 ВРТЕЖИ во минута Безболно Прецизност Алатка со Батерија, Влажни/Суви, Лесно да се Чисти, Противалергиски Нерѓосува

MANSCAPED™ Плевел Whacker™ Носот и Уво Коса Тример – 9.000 ВРТЕЖИ во минута Безболно Прецизност Алатка со Батерија,

Buyers rating:
DEN 431.76

Количина на стоки

ОНА што Е ПЛЕВЕЛ WHACKER : Вашиот нос и уво коса заслужува најдобра заштита.На Плевел Whacker е се што треба да младоженецот вашите чувствителни нос и уво, исто така, да се одржи исечените и уредни стил.На инженерите на MANSCAPED донесоа нашите следната генерација тример технологија во нашата најнова понуда : На Плевел Whacker.ОДЛИКИ/ПРЕДНОСТИ : премија 9.000 ВРТЕЖИ во минута моторни сили на 360° ротари dual-сечилото систем со Skin Safe Технологија.Маневар на противалергиски нерѓосувачки челик конус совет со доверба против повлекува, nicks или намалувања.Моќен 600m Ah li-ion батерија држи задолжен за до 90 минути на употребата и лесно се наплаќа со пригоден USB кабел и AC адаптер.Интелигентен дизајн карактеристики 23 степени агол за да одговара на контури на носот и уво за прецизно средување на косата.МИСИЈА : MANSCAPED создаде својата постава на алатки и производи за да се грижи за човекот лице, тело, и важни делови.Нашите производи ви помогне да се одржи од кроење, бричење, чистење, и лекување на вашата кожа со внимание.Нашата мисија е да креираме подобри производи, да го воздигне човекот чешлање искуство.Ние се стремиме да инженер алатки и формулации да ги поттикне сите мажи да се биде најдобар верзии на самите.Ние се гордееме со изработката на специфични производи за да им помогне на мажите да се чувствуваат посигурни, удобно, и здрави.КАКО ДА го КОРИСТИТЕ : Целосно наполнете го вашиот уред пред операцијата.Завртете го копчето за и полека ја вметнете удобно конус совет во вашиот нос или уво.Оставете Плевел Whacker да скратите косата за најмалку 60 секунди, а потоа чистење на уредот.ЗАШТИТЕТЕ го ВАШИОТ КУПУВАЊЕ - Да се задржи вас и вашиот Плевел Whacker работи оптимално, бидете сигурни дека за да се промени од вашиот лопати редовно да ги задржи остри и чисти, и ' рѓа-слободни.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Јога Тркала Јога Круг Јога Рамнотежа Додатоци Постпартална Фитнес Еколошки Компресија Удобност за Истегнување
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Јога Тркала Јога Круг Јога Рамнотежа Додатоци Постпартална Фитнес Еколошки Компресија Удобност за Истегнување

Промена на вашиот живот : Назад масажа, подобра рамнотежа, поголема флексибилност и основни сила се меѓу

DEN 1869.60
Дизајнер ИЗЛЕЗ Знак - Сребро - Мали
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Дизајнер ИЗЛЕЗ Знак - Сребро - Мали

Направен во САД.Димензии : 2"H X 5" В Премиум Lasered Изработен Од Пластика.Пријавете се вклучува, факултативна

DEN 215.76
СКМ Y410-N03 Навој, Т-Тип, Spacer
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

СКМ Y410-N03 Навој, Т-Тип, Spacer

SPACER.НАВОЈ.ТТИП.Пневматски Додаток.Pneumatics.На ефикасна и чисти изглед на AC серија ви овозможува да се избер

DEN 237.36
20 КОМПЈУТЕРИ Весник Матрицата Пластични Излет во Собата за Списанието Лаптоп Дневник Бележник DIY Цртање Образец
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

20 КОМПЈУТЕРИ Весник Матрицата Пластични Излет во Собата за Списанието Лаптоп Дневник Бележник DIY Цртање Образец

Весник Stencils Обновливи : Лесно да се чисти со топла сапуница вода и сува, перат и еднократно.Моден Дизајн :

DEN 118.80
Картичка Адреса Водич,Плик Образец Матрицата за Благодариме Картички,Писмо Решавање Stencils за Свадба Покани,Scrapbooking
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Картичка Адреса Водич,Плик Образец Матрицата за Благодариме Картички,Писмо Решавање Stencils за Свадба Покани,Scrapbooking

На ковертот решавањето на матрицата вклучуваат 4 различни дизајн, четири исти линии, четири различни го

DEN 143.76