• Неодамнешно
Ѕидот Sconces Батерија Управувана Ѕид Светло Сет Од 2,не Hardwired Sconce Тела,Батеријата Напојува од Ѕидниот Светилка Со Далечински Dimmable-Лесно Да се Инсталира Не Жици,за Сп?

Ѕидот Sconces Батерија Управувана Ѕид Светло Сет Од 2,не Hardwired Sconce Тела,Батеријата Напојува од Ѕидниот

Buyers rating:
DEN 2770.80

Количина на стоки

【Не Hardwired Ѕид Sconce】- вградена литиум батерија за напојување за ѕид sconce, нема потреба да го инсталирате на жици.5000m Ah батеријата Светло за 30 часа(USB, може да биде обвинет.Вклучени полнење кабел). 【Безжичниот Далечински Управувач и Батеријата се Кандидира】- Батерија-управувана Ѕид sconce далечински управувач dimmable светлината (10%-100) и температура на бојата (2700 K-6500 K). 【Супер Лесно да Инсталирате Безжична】 -Можете да го инсталирате на плафон или на ѕид.Нема потреба да се жица,треба да се вежба дупка и се со некои неопходни завртки.паметен избор.Овие sconces се од непроценливо значење за моќ испади. 【Стил на дизајн на Ретро Индустрија】- е идеална спалната соба ѕид sconce за читање на светлината, како и за вашата дневна соба, канцеларија, суета област или бања, ходници, ходници, плакари и други темни области. 【Мека Сјај】 - создава амбиент топол сјај во вашиот дом, што го прави совршено декоративни акцент и читање светлина; 200lumens.Совршен за бар, кујна, мансарда , трпезарија, студија, спална соба и повеќе!.Премиум Квалитет Материјал.На суетата светлина е дизајниран со метал светилка тело во убав бранеа заврши и Ткаенина нијанси се одрази и refract светлина на таписерии и богатата ефект.Модерната & Исклучителен Дизајн.Минималистички и луксузен стил на дизајн совршен за различни повод декорација, додадете инстант стил и софистицираност на вашата бања, суета, кујна, foyer, дневна соба, спална соба, или јадење област.Лесен За Инсталација И Примена.Сите монтажа хардвер потребен е вклучена во пакетот, само нема потреба да се поврзете на жица, Само полнење на сијалица.Оди и да го изберат тоа, ние веруваме ќе ви се љубовта!.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

СКМ Y410-N03 Навој, Т-Тип, Spacer
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

СКМ Y410-N03 Навој, Т-Тип, Spacer

SPACER.НАВОЈ.ТТИП.Пневматски Додаток.Pneumatics.На ефикасна и чисти изглед на AC серија ви овозможува да се избер

DEN 237.36
Јога Тркала Јога Круг Јога Рамнотежа Додатоци Постпартална Фитнес Еколошки Компресија Удобност за Истегнување
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Јога Тркала Јога Круг Јога Рамнотежа Додатоци Постпартална Фитнес Еколошки Компресија Удобност за Истегнување

Промена на вашиот живот : Назад масажа, подобра рамнотежа, поголема флексибилност и основни сила се меѓу

DEN 1869.60
Картичка Адреса Водич,Плик Образец Матрицата за Благодариме Картички,Писмо Решавање Stencils за Свадба Покани,Scrapbooking
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Картичка Адреса Водич,Плик Образец Матрицата за Благодариме Картички,Писмо Решавање Stencils за Свадба Покани,Scrapbooking

На ковертот решавањето на матрицата вклучуваат 4 различни дизајн, четири исти линии, четири различни го�

DEN 143.76